UEFA doet onderzoek naar racisme bij Slavia Praag - Rangers
LYON (ANP) - De UEFA gaat onderzoek doen naar mogelijk racisme bij de wedstrijd in de Europa League tussen Slavia Praag en Rangers FC. Middenvelder Glen Kamara van de Schotse kampioen heeft verklaard tijdens het duel door een tegenstander met racisme te zijn geconfronteerd.
Kamara werd woest toen Praags centrale verdediger Ondrej Kudela hem met zijn hand voor de mond iets toeriep. Coach Steven Gerrard van Rangers riep de UEFA vervolgens op tot actie. "Ik ken Glen. Hij verzint zoiets niet. Wij zijn ongelooflijk teleurgesteld in wat is gebeurd. Ik ben kwaad."
Slavia liet weten dat de bewuste speler na een overtreding had gescholden, maar ontkende dat er sprake was van racisme. De club zei verder zelden met zulk gemeen spel te zijn geconfronteerd als tegen de Schotten.
Slavia schakelde Rangers uit in de achtste finale.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
18 minuten geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
14 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
21 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden