UEFA bestraft Engeland met boete van 30.000 euro
NYON (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een boete van 30.000 euro gekregen. De UEFA heeft de straf uitgedeeld vanwege drie incidenten tijdens de halve finale van woensdag op het EK tegen Denemarken (2-1).
Vlak voor de beslissende strafschop van Harry Kane kreeg de Deense doelman Kasper Schmeichel een laserpen op zich gericht. Scheidsrechter Danny Makkelie had daar in zijn rapport over de halve eindstrijd al melding van gemaakt. Engelse fans staken ook vuurwerk af en verstoorden het Deense volkslied.
Engeland stuit zondag op Italië in de finale van het EK.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
18 minuten geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
12 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
15 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
16 uur geleden