UEFA-baas: de verenigde voetbalfamilie bidt voor Eriksen
KOPENHAGEN (ANP) - Voorzitter Aleksander Ceferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft de Deense voetballer Christian Eriksen beterschap gewenst. De oud-speler van Ajax zakte in de EK-wedstrijd tegen Finland vlak voor rust ineen en bleef roerloos liggen op de grond. Hij werd per brancard afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens de eerste berichten is hij bij kennis, maar wat hem precies is overkomen is nog niet duidelijk.
"Dit soort momenten doet je het leven relativeren. Ik wens Christian een volledig en spoedig herstel en bid dat zijn familie kracht en vertrouwen heeft", meldde de Sloveense UEFA-baas op Twitter. "In deze tijden is de eenheid van de voetbalfamilie sterk. Ik hoorde de fans van beide teams zijn naam scanderen. Voetbal is mooi en Christian speelt het prachtig. Hij en zijn familie dragen ieders goede wensen en gebeden met zich mee."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
2 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
2 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
11 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden