UEFA-baas: de verenigde voetbalfamilie bidt voor Eriksen
KOPENHAGEN (ANP) - Voorzitter Aleksander Ceferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft de Deense voetballer Christian Eriksen beterschap gewenst. De oud-speler van Ajax zakte in de EK-wedstrijd tegen Finland vlak voor rust ineen en bleef roerloos liggen op de grond. Hij werd per brancard afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens de eerste berichten is hij bij kennis, maar wat hem precies is overkomen is nog niet duidelijk.
"Dit soort momenten doet je het leven relativeren. Ik wens Christian een volledig en spoedig herstel en bid dat zijn familie kracht en vertrouwen heeft", meldde de Sloveense UEFA-baas op Twitter. "In deze tijden is de eenheid van de voetbalfamilie sterk. Ik hoorde de fans van beide teams zijn naam scanderen. Voetbal is mooi en Christian speelt het prachtig. Hij en zijn familie dragen ieders goede wensen en gebeden met zich mee."
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
16 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
1 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
7 uur geleden