UEFA-baas: de verenigde voetbalfamilie bidt voor Eriksen
KOPENHAGEN (ANP) - Voorzitter Aleksander Ceferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft de Deense voetballer Christian Eriksen beterschap gewenst. De oud-speler van Ajax zakte in de EK-wedstrijd tegen Finland vlak voor rust ineen en bleef roerloos liggen op de grond. Hij werd per brancard afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens de eerste berichten is hij bij kennis, maar wat hem precies is overkomen is nog niet duidelijk.
"Dit soort momenten doet je het leven relativeren. Ik wens Christian een volledig en spoedig herstel en bid dat zijn familie kracht en vertrouwen heeft", meldde de Sloveense UEFA-baas op Twitter. "In deze tijden is de eenheid van de voetbalfamilie sterk. Ik hoorde de fans van beide teams zijn naam scanderen. Voetbal is mooi en Christian speelt het prachtig. Hij en zijn familie dragen ieders goede wensen en gebeden met zich mee."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
7 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
10 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
13 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
16 uur geleden