Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

UEFA-baas: de verenigde voetbalfamilie bidt voor Eriksen

UEFA-baas: de verenigde voetbalfamilie bidt voor Eriksen

KOPENHAGEN (ANP) - Voorzitter Aleksander Ceferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft de Deense voetballer Christian Eriksen beterschap gewenst. De oud-speler van Ajax zakte in de EK-wedstrijd tegen Finland vlak voor rust ineen en bleef roerloos liggen op de grond. Hij werd per brancard afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens de eerste berichten is hij bij kennis, maar wat hem precies is overkomen is nog niet duidelijk.

"Dit soort momenten doet je het leven relativeren. Ik wens Christian een volledig en spoedig herstel en bid dat zijn familie kracht en vertrouwen heeft", meldde de Sloveense UEFA-baas op Twitter. "In deze tijden is de eenheid van de voetbalfamilie sterk. Ik hoorde de fans van beide teams zijn naam scanderen. Voetbal is mooi en Christian speelt het prachtig. Hij en zijn familie dragen ieders goede wensen en gebeden met zich mee."

Meer uit Voetbal

Laat doelpunt Aston Villa bezorgt Arsenal tweede nederlaag

BIRMINGHAM (ANP) - Een treffer van Emiliano Buendía heeft Aston Villa de overwinning bezorgd op Arsenal: 2-1. Het was pas de tweede competitienederlaag van het seizoen voor de koploper in de Premier League.

2 uur geleden
PSV mist Mauro Júnior in uitwedstrijd tegen sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - PSV mist zaterdag Mauro Júnior in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De Braziliaan zou ziek in Eindhoven zijn achtergebleven. Dennis Man is terug in het basiselftal. Coach Peter Bosz gaf de Roemeense aanvaller vorige week rust bij de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. Esmir Bajraktarevic, die Man verving, zit in Friesland weer op de bank.

2 uur geleden
Duitse voetbalbaas verdedigt vredesprijs Trump

WASHINGTON (ANP/DPA) - Bernd Neuendorf, de voorzitter van de Duitse voetbalbond DFB, heeft de toekenning van een vredesprijs door wereldvoetbalbond FIFA aan de Amerikaanse president Donald Trump verdedigd. "We waren allemaal verheugd toen het conflict in het Midden-Oosten werd beëindigd en er een akkoord werd ondertekend. Eerlijk gezegd zou dit niet mogelijk zijn geweest zonder de VS en zonder de inspanningen van de president", zei Neuendorf over de toekenning, die ook kritiek opleverde.

6 uur geleden
KNVB hoopt op veel Oranjefans op WK ondanks forse ticketprijzen

WASHINGTON (ANP) - De KNVB wil alle Oranjesupporters snel informeren over de kaartverkoop voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hopen veel trouwe Oranjefans in de stadions te zien, maar ook de vele Amerikaanse supporters met Oranje-roots die ons team zichtbaar en hoorbaar komen steunen", zei secretaris-generaal Gijs de Jong van de voetbalbond.

10 uur geleden
Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

19 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

19 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

19 uur geleden