Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twitterpersoneel moet beloven harder te werken of wordt ontslagen

Twitterpersoneel moet beloven harder te werken of wordt ontslagen

SAN FRANCISCO (ANP) - Werknemers van Twitter moeten voor donderdagmiddag laten weten of ze bereid zijn om harder te gaan werken voor het sociale medium. Anders moeten zij vertrekken. In een verplicht te ondertekenen formulier staat dat de medewerkers moeten beloven om "lange dagen op hoge intensiteit" te gaan werken. De nieuwe eigenaar Elon Musk stuurde hierover rond middernacht lokale tijd een e-mail naar het personeel, melden Amerikaanse media.

"Als je zeker weet dat je deel wilt uitmaken van het nieuwe Twitter, klik dan ja op onderstaande link", staat in de e-mail van Musk. "Twitter zal extreem hardcore moeten zijn. Alleen uitzonderlijke prestaties zullen een voldoende opleveren." Iedereen die zich hier niet op toelegt, moet vertrekken en krijgt een ontslagvergoeding van drie maanden.

Deze nieuwe aankondiging van Musk kan voor een verdere leegloop van personeel zorgen. Sinds zijn overname eind vorige maand heeft de miljardair al de helft van het personeel van Twitter ontslagen. Verder schrijven media dat software-engineers van het platform die hun nieuwe baas tegenspreken ook ontslagen worden.

De eerste periode van Musk bij Twitter verloopt roerig. Zo werd de introductie van de nieuwe abonnementsdienst Twitter Blue een chaos. Daarbij krijgen betalende gebruikers een blauw vinkje. Dat was tot voor kort voorbehouden aan gebruikers waarvan Twitter zeker wist dat zij het waren. Na de introductie maakten veel mensen gebruik van het blauwe vinkje door hun naam aan te passen zodat die leek op die van een bedrijf of bekendheid. Na enkele dagen sloot Twitter de aanmeldingen voor Twitter Blue.

Meer uit Financieel

Ook klanten Reaal akkoord met schikking woekerpolisaffaire

DEN HAAG (ANP) - Ook klanten van Reaal kunnen definitief geld tegemoetzien als compensatie voor de woekerpolisaffaire. Meer dan 90 procent van de gedupeerden heeft ingestemd met de schikking die organisaties als de Consumentenbond en ConsumentenClaim ruim twee jaar geleden namens hen overeenkwamen. Daarmee kan het uitbetalen beginnen, meldt de Consumentenbond.

16 minuten geleden
Commerzbank verhoogt winstverwachting en schrapt meer banen

FRANKFURT (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Commerzbank heeft de winstverwachting voor dit jaar verhoogd. Ook schrapt de Duitse bank meer banen. De stappen volgen op het vijandige bod van de Italiaanse bank UniCredit op Commerzbank.

40 minuten geleden
Sony rekent op hogere winst dankzij gametak

TOKIO (ANP) - Elektronica- en entertainmentconcern Sony verwacht dit jaar de winst op te voeren, geholpen door betere resultaten van zijn gametak en muziekdivisie. Het bedrijf verkoopt onder andere de PlayStation 5-console en denkt ook meer eigen games te verkopen. Van de spelcomputers zelf verwacht Sony er juist minder te verkopen dan in het afgelopen boekjaar.

41 minuten geleden
Toyota verwacht winstdaling dit jaar door Iranoorlog

TOKIO (ANP/RTR/AFP) - Het Japanse autoconcern Toyota verwacht dat de winst in het huidige boekjaar, dat loopt tot en met maart 2027, met een vijfde zal dalen. De onzekerheden over de kosten en leveringen door de oorlog in het Midden-Oosten drukken volgens de grootste autofabrikant ter wereld op de winst, ondanks de sterke vraag naar hybride modellen die de omzetgroei stimuleert.

1 uur geleden
Impact van oorlog Midden-Oosten op Heijmans is 'beheersbaar'

ROSMALEN (ANP) - De impact van de oorlog in het Midden-Oosten is voor Heijmans "beheersbaar". Prijzen van grondstoffen fluctueren door de onzekerheid maar dat heeft nagenoeg geen effect op de lopende projecten omdat de inkoop daarvan grotendeels al gedaan is, meldt het bouwbedrijf.

1 uur geleden
Funderingsspecialist voor windmolens Sif verwacht lastig 2028

ROERMOND (ANP) - De fabrikant van funderingen voor windmolens Sif rekent op een "tijdelijk uitdagende periode" in 2027 en 2028. Voor dit jaar is het orderboek nog gevuld, maar doordat er de afgelopen jaren veel minder interesse was in aanbestedingen voor windparken op zee, dreigt de productie in de loop van volgend jaar terug te vallen. Topman Fred van Beers verwacht dat de sector vanaf 2029 "terugkeert naar houdbare niveaus", meldt hij bij de kwartaalcijfers van Sif.

1 uur geleden
Productie Nederlandse industrie stijgt in maart

DEN HAAG (ANP) - De productie van de Nederlandse industrie is in maart met 1,7 procent gestegen in vergelijking met een jaar eerder, aldus het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Volgens het CBS was in de helft van de industriƫle branches sprake van groei.

2 uur geleden