Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twitter-personeel Azië abrupt verzocht voortaan thuis te werken

Twitter-personeel Azië abrupt verzocht voortaan thuis te werken

SINGAPORE (ANP) - Personeel van het Aziatische Twitter-hoofdkantoor in Singapore is woensdag verzocht het pand te verlaten en vanaf donderdag thuis te gaan werken. Dat melden ingewijden aan persbureau Bloomberg. In Azië werden de afgelopen tijd al veel mensen ontslagen na het aantreden van Elon Musk als nieuwe eigenaar van het socialemediaplatform.

De medewerkers zouden woensdag bericht hebben ontvangen dat zij tot 17.00 uur lokale tijd de tijd kregen hun bureau leeg te maken en te vertrekken. Daarnaast zouden zij te horen hebben gekregen dat ze voortaan als "externe medewerker" staan geregistreerd. Een woordvoerder van het kantoor in Singapore geeft aan dat Twitter wel huurder blijft van het pand, zonder daar verder over uit te weiden.

Topman Musk probeerde eerder al kosten te besparen door onder meer niet langer de huur te betalen voor het wereldwijde hoofdkantoor in San Francisco. Vorige maand diende de eigenaar van het pand daarom al een aanklacht in. Sinds de overname van Twitter door Musk, tevens topman van autobouwer Tesla, is bovendien al de helft van het personeel verdwenen. Ook om kosten te besparen.

De opdracht om thuis te werken aan het personeel in Singapore is opvallend. Eerder verklaarde Musk zich nog een groot tegenstander van thuiswerken.

Meer uit Financieel

Lichte stijging adviesprijzen benzine en diesel aan de pomp

EINDHOVEN (ANP) - De landelijke adviesprijzen voor benzine en diesel aan de Nederlandse pomp zijn dinsdag licht gestegen en blijven daarmee op recordniveaus. Volgens consumentencollectief UnitedConsumers is de gemiddelde adviesprijs voor Euro95 nu 2,585 euro per liter en die voor diesel is gemiddeld 2,706 euro per liter.

31 minuten geleden
Inflatie stijgt naar 2,7 procent door hogere energieprijzen

DEN HAAG (ANP) - Het dagelijks leven in Nederland is in maart 2,7 procent duurder geworden dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) op basis van een snelle raming. De inflatie is daarmee gestegen ten opzichte van de 2,4 procent in februari.

1 uur geleden
ProVeg wil dat Tweede Kamer wet aanpast voor plantaardig gehakt

DEN HAAG (ANP) - ProVeg, een non-profitorganisatie die zich inzet voor meer plantaardige voeding en een duurzamer voedselsysteem, roept Tweede Kamerleden op wettelijk te regelen dat vleesvervangers ook gehakt mogen heten. Volgens de zogenoemde gehaktwet mogen plantaardige alternatieven geen 'gehakt' heten. De organisatie, die dinsdag een petitie over het aanpassen van de wet aanbiedt aan de Tweede Kamer, hoopt dat Kamerleden voorstellen indienen om dit wel mogelijk te maken.

1 uur geleden
Nederlandse onlinebestedingen licht gedaald naar 35,7 miljard

EDE (ANP) - Nederlanders hebben vorig jaar iets minder geld uitgegeven aan onlineaankopen. Dat bedrag zakte met 1 procent tot in totaal 35,7 miljard euro in vergelijking met een jaar eerder. Dat meldt Thuiswinkel.org in zijn jaarlijkse onderzoek naar de onlinebestedingen dat is uitgevoerd door marktonderzoeker NielsenIQ.

2 uur geleden
Wall Street sluit gemengd na nieuwe dreigementen Trump aan Iran

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn maandag gemengd gesloten, nadat kort na aanvang van de handel op Wall Street plussen op de borden stonden. De aandacht bleef uitgaan naar de oorlog in het Midden-Oosten, die de vijfde week is ingegaan. Beleggers verwerkten nieuwe dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump aan Iran.

9 uur geleden
Frans AI-bedrijf Mistral haalt 830 miljoen op voor datacenter

PARIJS (ANP/AFP/BLOOMBERG) - De Franse start-up voor kunstmatige intelligentie Mistral heeft 830 miljoen dollar (725 miljoen euro) aan schuldfinanciering opgehaald voor een nieuw datacenterproject net buiten Parijs. Het AI-bedrijf wil een Europees alternatief ontwikkelen voor Amerikaanse AI-bedrijven, zoals de eigenaar van ChatGPT, OpenAI.

12 uur geleden
Minister: rol voor Nederlandse bedrijven in wederopbouw Oekraïne

BREDA (ANP) - Nederlandse bedrijven kunnen helpen om Oekraïne weer op te bouwen. Dat zei minister van Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sjoerd Sjoerdsma op het bedrijvenforum voor Nederlandse en Oekraïense bedrijven voorafgaand aan de Lviv-conferentie.

13 uur geleden