Twijfels om topscorer Pavlidis bij Willem II
TILBURG (ANP) - Willem II moet het zondag tegen PEC Zwolle mogelijk doen zonder topscorer Vangelis Pavlidis. De Griekse spits raakte woensdag geblesseerd in de bekerwedstrijd tegen sc Heerenveen, waarin hij na 20 minuten de score had geopend. Zonder Pavlidis verloor Willem II na strafschoppen in Friesland.
Rechtsback Bart Nieuwkoop raakte tegen Heerenveen ook geblesseerd en middenvelder Pol Llonch hield klachten over aan het duel, dat ruim 120 minuten duurde. "Het is tot op heden een pittige week geweest", zegt Adrie Koster, de trainer van de verrassende nummer 3 van de eredivisie. Willem II won vorige week met 3-1 bij AZ, dat tweede staat. Pavlidis maakte in Alkmaar zijn tiende doelpunt van dit seizoen in de eredivisie.
AZ, dat zaterdag in en tegen Heerenveen speelt, mist de geschorste linksback Owen Wijndal. Thomas Ouwejan vervangt hem in de basis. Bij Heerenveen keert spits Jens Odgaard terug in de ploeg. De Deen scoorde al zeven keer in de competitie.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.
4 uur geledenTUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.
4 uur geledenNYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
6 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
11 uur geleden