Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twijfels om topscorer Pavlidis bij Willem II

Twijfels om topscorer Pavlidis bij Willem II

TILBURG (ANP) - Willem II moet het zondag tegen PEC Zwolle mogelijk doen zonder topscorer Vangelis Pavlidis. De Griekse spits raakte woensdag geblesseerd in de bekerwedstrijd tegen sc Heerenveen, waarin hij na 20 minuten de score had geopend. Zonder Pavlidis verloor Willem II na strafschoppen in Friesland.

Rechtsback Bart Nieuwkoop raakte tegen Heerenveen ook geblesseerd en middenvelder Pol Llonch hield klachten over aan het duel, dat ruim 120 minuten duurde. "Het is tot op heden een pittige week geweest", zegt Adrie Koster, de trainer van de verrassende nummer 3 van de eredivisie. Willem II won vorige week met 3-1 bij AZ, dat tweede staat. Pavlidis maakte in Alkmaar zijn tiende doelpunt van dit seizoen in de eredivisie.

AZ, dat zaterdag in en tegen Heerenveen speelt, mist de geschorste linksback Owen Wijndal. Thomas Ouwejan vervangt hem in de basis. Bij Heerenveen keert spits Jens Odgaard terug in de ploeg. De Deen scoorde al zeven keer in de competitie.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

4 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

6 uur geleden