Twente-trainer Oosting rekent tegen Almere op terugkeer Sadilek
ENSCHEDE (ANP) - Michal Sadilek maakt woensdag in het thuisduel met Almere City FC naar alle waarschijnlijkheid zijn terugkeer in de selectie van FC Twente. De Tsjechische middenvelder miste de vorige competitiewedstrijd tegen Ajax (2-1 verlies) door een blessure.
"Michal heeft weer meegetraind. We hebben later vandaag nog overleg, maar ik ga ervan uit dat hij er morgen weer bij is", aldus Oosting op de website van FC Twente. Aanvaller Myron Boadu is nog niet hersteld van een spierblessure en ontbreekt daarom nog.
FC Twente staat, vier speelronden voor het einde, derde met een voorsprong van 5 punten op AZ. De nummer 3 mag komend seizoen meedoen aan de voorronden van de Champions League, de nummer 4 is na de bekerwinst van Feyenoord op NEC verzekerd van een plek in het hoofdtoernooi van de Europa League.
"We hebben nog niets en uiteindelijk wil je zo hoog mogelijk eindigen en dat is plek drie", zegt Oosting. "Die ambitie hebben we ook naar elkaar uitgesproken. Ik ben ook wel iemand die het graag bij onszelf wil houden. Niet te veel hopen en kijken naar anderen. Als je het zelf doet, geeft dat ook veel meer voldoening."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
2 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
15 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
16 uur geleden