Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente-trainer Oosting rekent tegen Almere op terugkeer Sadilek

Twente-trainer Oosting rekent tegen Almere op terugkeer Sadilek

ENSCHEDE (ANP) - Michal Sadilek maakt woensdag in het thuisduel met Almere City FC naar alle waarschijnlijkheid zijn terugkeer in de selectie van FC Twente. De Tsjechische middenvelder miste de vorige competitiewedstrijd tegen Ajax (2-1 verlies) door een blessure.

"Michal heeft weer meegetraind. We hebben later vandaag nog overleg, maar ik ga ervan uit dat hij er morgen weer bij is", aldus Oosting op de website van FC Twente. Aanvaller Myron Boadu is nog niet hersteld van een spierblessure en ontbreekt daarom nog.

FC Twente staat, vier speelronden voor het einde, derde met een voorsprong van 5 punten op AZ. De nummer 3 mag komend seizoen meedoen aan de voorronden van de Champions League, de nummer 4 is na de bekerwinst van Feyenoord op NEC verzekerd van een plek in het hoofdtoernooi van de Europa League.

"We hebben nog niets en uiteindelijk wil je zo hoog mogelijk eindigen en dat is plek drie", zegt Oosting. "Die ambitie hebben we ook naar elkaar uitgesproken. Ik ben ook wel iemand die het graag bij onszelf wil houden. Niet te veel hopen en kijken naar anderen. Als je het zelf doet, geeft dat ook veel meer voldoening."

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

5 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

5 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

16 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

17 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

19 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

20 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

21 uur geleden