Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente-trainer Oosting rekent tegen Almere op terugkeer Sadilek

Twente-trainer Oosting rekent tegen Almere op terugkeer Sadilek

ENSCHEDE (ANP) - Michal Sadilek maakt woensdag in het thuisduel met Almere City FC naar alle waarschijnlijkheid zijn terugkeer in de selectie van FC Twente. De Tsjechische middenvelder miste de vorige competitiewedstrijd tegen Ajax (2-1 verlies) door een blessure.

"Michal heeft weer meegetraind. We hebben later vandaag nog overleg, maar ik ga ervan uit dat hij er morgen weer bij is", aldus Oosting op de website van FC Twente. Aanvaller Myron Boadu is nog niet hersteld van een spierblessure en ontbreekt daarom nog.

FC Twente staat, vier speelronden voor het einde, derde met een voorsprong van 5 punten op AZ. De nummer 3 mag komend seizoen meedoen aan de voorronden van de Champions League, de nummer 4 is na de bekerwinst van Feyenoord op NEC verzekerd van een plek in het hoofdtoernooi van de Europa League.

"We hebben nog niets en uiteindelijk wil je zo hoog mogelijk eindigen en dat is plek drie", zegt Oosting. "Die ambitie hebben we ook naar elkaar uitgesproken. Ik ben ook wel iemand die het graag bij onszelf wil houden. Niet te veel hopen en kijken naar anderen. Als je het zelf doet, geeft dat ook veel meer voldoening."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

5 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

6 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

6 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

6 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

7 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

7 uur geleden