Twente-trainer Oosting: fijn dat we nog meedoen
MALMÖ (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting noemde het rijtje tegenstanders op waarmee zijn ploeg dit seizoen te maken kreeg, waaronder clubs als Manchester United, Lazio en Fenerbahçe. "Dan is het toch fijn dat je tot op het laatst meedoet om te overleven in Europa", sprak Oosting bij Ziggo Sport na de zege in Zweden tegen Malmö FF (2-3).
In zeven duels in de Europa League pakten de Enschedeërs 7 punten. "Het waren allemaal taaie tegenstanders. Het was zeker niet makkelijk", keek de coach terug op de Europese campagne van zijn ploeg, die begon in de derde voorronde van de Champions League waarin Red Bull Salzburg te sterk was.
Volgende week tegen het Turkse Besiktas is opnieuw een resultaat nodig om de tussenronde te bereiken waarin een plaats in de achtste finales te verdienen valt. "We zijn nog in de race", sprak topscorer Sem Steijn, goed voor een benutte strafschop in Malmö. "Misschien had er tot nu toe meer ingezeten, maar we hebben nog steeds een kans om door te gaan."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
8 uur geleden