Twente-trainer Oosting: fijn dat we nog meedoen
MALMÖ (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting noemde het rijtje tegenstanders op waarmee zijn ploeg dit seizoen te maken kreeg, waaronder clubs als Manchester United, Lazio en Fenerbahçe. "Dan is het toch fijn dat je tot op het laatst meedoet om te overleven in Europa", sprak Oosting bij Ziggo Sport na de zege in Zweden tegen Malmö FF (2-3).
In zeven duels in de Europa League pakten de Enschedeërs 7 punten. "Het waren allemaal taaie tegenstanders. Het was zeker niet makkelijk", keek de coach terug op de Europese campagne van zijn ploeg, die begon in de derde voorronde van de Champions League waarin Red Bull Salzburg te sterk was.
Volgende week tegen het Turkse Besiktas is opnieuw een resultaat nodig om de tussenronde te bereiken waarin een plaats in de achtste finales te verdienen valt. "We zijn nog in de race", sprak topscorer Sem Steijn, goed voor een benutte strafschop in Malmö. "Misschien had er tot nu toe meer ingezeten, maar we hebben nog steeds een kans om door te gaan."
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/RTR/BELGA) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA stelt zich niet beschikbaar als kandidaat voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA bij de verkiezing in maart. "Ik ben niet geïnteresseerd", zei de Sloveense bestuurder in de Britse podcast The Rest is Politics.
1 uur geledenSANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
7 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
10 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
15 uur geleden