Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente-trainer Oosting 'doodziek' van gelijkspel bij Nice

Twente-trainer Oosting 'doodziek' van gelijkspel bij Nice

NICE (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting kon moeilijk leven met het gelijkspel bij OGC Nice (2-2) in de Europa League. "We hebben het top gedaan en ik heb genoten van mijn elftal, maar we hebben onszelf vergeten te belonen om verdiend met de 3 punten weg te gaan. Dat is het enige waar ik doodziek van ben. We hebben te weinig gescoord, er zat meer in", reageert hij op de website van FC Twente.

De Enschedeërs voetbalden goed en kwamen al snel op voorsprong. Na een uur spelen liep Twente zelfs verder uit (0-2). "We waren de bovenliggende partij en dan mis je misschien twee of drie goals extra. Op een gegeven moment schieten zij de bal binnen, een mooie goal, en die 2-2 daarna mag ons niet overkomen, maar overkomt ons wel", vervolgde Oosting.

Ook de ingevallen Ricky van Wolfswinkel baalde dat Twente niet won. "Het is een puntje, maar zo voelt het niet. Dit mogen we niet weggeven, dat is pijnlijk", zei hij.

Twente heeft na vier speelronden 3 punten in het hoofdtoernooi van de Europa League.

Meer uit Voetbal

FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

7 minuten geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

4 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

6 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

8 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

8 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

9 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

21 uur geleden