Twente-trainer Oosting 'doodziek' van gelijkspel bij Nice
NICE (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting kon moeilijk leven met het gelijkspel bij OGC Nice (2-2) in de Europa League. "We hebben het top gedaan en ik heb genoten van mijn elftal, maar we hebben onszelf vergeten te belonen om verdiend met de 3 punten weg te gaan. Dat is het enige waar ik doodziek van ben. We hebben te weinig gescoord, er zat meer in", reageert hij op de website van FC Twente.
De Enschedeërs voetbalden goed en kwamen al snel op voorsprong. Na een uur spelen liep Twente zelfs verder uit (0-2). "We waren de bovenliggende partij en dan mis je misschien twee of drie goals extra. Op een gegeven moment schieten zij de bal binnen, een mooie goal, en die 2-2 daarna mag ons niet overkomen, maar overkomt ons wel", vervolgde Oosting.
Ook de ingevallen Ricky van Wolfswinkel baalde dat Twente niet won. "Het is een puntje, maar zo voelt het niet. Dit mogen we niet weggeven, dat is pijnlijk", zei hij.
Twente heeft na vier speelronden 3 punten in het hoofdtoernooi van de Europa League.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.
2 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.
3 uur geledenGROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
8 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
15 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
1 dag geleden