Twente-trainer Oosting 'doodziek' van gelijkspel bij Nice
NICE (ANP) - FC Twente-trainer Joseph Oosting kon moeilijk leven met het gelijkspel bij OGC Nice (2-2) in de Europa League. "We hebben het top gedaan en ik heb genoten van mijn elftal, maar we hebben onszelf vergeten te belonen om verdiend met de 3 punten weg te gaan. Dat is het enige waar ik doodziek van ben. We hebben te weinig gescoord, er zat meer in", reageert hij op de website van FC Twente.
De Enschedeërs voetbalden goed en kwamen al snel op voorsprong. Na een uur spelen liep Twente zelfs verder uit (0-2). "We waren de bovenliggende partij en dan mis je misschien twee of drie goals extra. Op een gegeven moment schieten zij de bal binnen, een mooie goal, en die 2-2 daarna mag ons niet overkomen, maar overkomt ons wel", vervolgde Oosting.
Ook de ingevallen Ricky van Wolfswinkel baalde dat Twente niet won. "Het is een puntje, maar zo voelt het niet. Dit mogen we niet weggeven, dat is pijnlijk", zei hij.
Twente heeft na vier speelronden 3 punten in het hoofdtoernooi van de Europa League.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
5 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
8 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
11 uur geleden