Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard
ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu ontbreekt bij FC Twente als de Tukkers zaterdag thuis spelen tegen Fortuna Sittard. De spits kampt nog steeds met een spierblessure. Trainer Joseph Oosting beschikt verder over een vrijwel fitte selectie.
Boadu miste door zijn blessure ook al het duel met sc Heerenveen, dat woensdag in 3-3 eindigde. Wanneer de 23-jarige Boadu weer bij de selectie kan aansluiten is niet duidelijk.
Trainer Joseph Oosting is teleurgesteld over het gelijkspel tegen Heerenveen, maar was wel tevreden over het vertoonde spel. "We waren overheersend en deden onszelf uiteindelijk tekort. Qua resultaat hebben we het niet goed gedaan, maar in de manier van voetballen wel. Ik heb genoten van ons veldspel", aldus Oosting.
Champions League
Dat spel wil hij graag doortrekken. "Als je kijkt naar de ontwikkeling van onze spelers en speelstijl verwacht ik dat we dat kunnen de komende wedstrijden", vervolgt Oosting. "Tegen Fortuna kunnen we een grote stap zetten. In zo'n wedstrijd als morgen kan de steun van de supporters ons veel extra geven."
FC Twente staat nu derde in de Eredivisie en kan met die plek de Champions League nog bereiken. De eerste twee ploegen plaatsen zich direct voor het toernooi, het team dat derde wordt moet zich dan nog via de voorronden kwalificeren.
Meer uit Voetbal
İZMIT (ANP) - Kylian Mbappé is deze interlandperiode niet meer inzetbaar voor het Franse nationale elftal, nadat hij vrijdagavond in de wedstrijd tegen Turkije een knieblessure opliep. Dat heeft de Franse nationale voetbalbond (FFF) bevestigd. De sterspeler maakte in de 54e minuut het enige doelpunt van de avond, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
1 uur geledenTEGUCIGALPA (ANP) - Het Surinaamse voetbalelftal heeft de eerste wedstrijd onder de nieuwe bondscoach Henk Fraser winnend afgesloten. In de Nations League werd de uitwedstrijd tegen Honduras met 3-2 gewonnen.
1 uur geledenN i e u w bericht, meer citaten en programma na 3e alinea
7 uur geledenİZMIT (ANP) - Bondscoach Zinedine Zidane heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Frankrijk gewonnen. De Fransen begonnen de Nations League in het Turkse İzmit met een 1-0-overwinning op Turkije. Aanvoerder Kylian Mbappé zorgde in de tweede helft voor het doelpunt, maar viel kort daarna geblesseerd uit.
12 uur geledenROME (ANP) - Mark van Bommel (49) heeft bij zijn debuut als bondscoach van het nationale voetbalelftal van België gewonnen van Italië in de Nations League. In het Stadio Olimpico in Rome waren de Belgen met 2-0 te sterk. Oud-Ajacied Mika Godts maakte de openingstreffer en scoorde zo voor het eerst in het shirt van België.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het afgelopen seizoen (2025/2026) een nettowinst van 2 miljoen euro geboekt. De netto-omzet steeg met 10,2 miljoen euro naar 188,3 miljoen euro. Dat blijkt uit de jaarcijfers die de Amsterdamse voetbalclub vrijdag in een persbericht presenteerde.
16 uur geledenNYON (ANP) - De Poolse scheidsrechter Szymon Marciniak heeft de leiding over de tweede wedstrijd in de Nations League van het Nederlands elftal tegen Servië. Het duel staat zondag om 18.00 uur in Belgrado op het programma.
21 uur geleden