Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard

Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard

ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu ontbreekt bij FC Twente als de Tukkers zaterdag thuis spelen tegen Fortuna Sittard. De spits kampt nog steeds met een spierblessure. Trainer Joseph Oosting beschikt verder over een vrijwel fitte selectie.

Boadu miste door zijn blessure ook al het duel met sc Heerenveen, dat woensdag in 3-3 eindigde. Wanneer de 23-jarige Boadu weer bij de selectie kan aansluiten is niet duidelijk.

Trainer Joseph Oosting is teleurgesteld over het gelijkspel tegen Heerenveen, maar was wel tevreden over het vertoonde spel. "We waren overheersend en deden onszelf uiteindelijk tekort. Qua resultaat hebben we het niet goed gedaan, maar in de manier van voetballen wel. Ik heb genoten van ons veldspel", aldus Oosting.

Champions League

Dat spel wil hij graag doortrekken. "Als je kijkt naar de ontwikkeling van onze spelers en speelstijl verwacht ik dat we dat kunnen de komende wedstrijden", vervolgt Oosting. "Tegen Fortuna kunnen we een grote stap zetten. In zo'n wedstrijd als morgen kan de steun van de supporters ons veel extra geven."

FC Twente staat nu derde in de Eredivisie en kan met die plek de Champions League nog bereiken. De eerste twee ploegen plaatsen zich direct voor het toernooi, het team dat derde wordt moet zich dan nog via de voorronden kwalificeren.

Meer uit Voetbal

Feyenoord legt na wangedrag bij Cambuur 47 fans stadionverbod op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft 47 fans een stadionverbod opgelegd. Het gaat om supporters die zich op 23 augustus misdroegen bij de uitwedstrijd tegen SC Cambuur. Zeven supporters van Cambuur raakten gewond toen uit het vak van Feyenoord veel vuurwerk werd afgestoken.

2 uur geleden
Fenerbahçe-trainer Kartal kondigt ontslag aan, voorzitter ontkent

ISTANBUL (ANP/RTR) - Het is onduidelijk of Oranje-international Nathan Aké bij Fenerbahçe nog een hoofdtrainer heeft. Ismail Kartal, coach van de Turkse voetbalclub, kondigde na het Champions League-duel met AS Roma (1-1) donderdagavond zijn ontslag aan. Clubvoorzitter Aziz Yildirim sprak het nieuws over zijn vertrek echter tegen.

2 uur geleden
FC Utrecht haalt doelman Padt terug naar Eredivisie

UTRECHT (ANP) - Sergio Padt keert terug naar de Eredivisie. De 36-jarige doelman die eerder deze week zijn contract bij het Bulgaarse Ludogorets liet ontbinden, heeft bij FC Utrecht een contract getekend tot medio 2028.

4 uur geleden
Malen en Rensch spelen met AS Roma gelijk bij Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - AS Roma heeft een punt overgehouden aan het eerste duel in het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini speelde in Istanbul gelijk bij Fenerbahçe, dat voor het eerst sinds achttien jaar weer meedoet aan het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams. Het werd 1-1.

17 uur geleden
PSV speelt bij start Champions League teleurstellend gelijk

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het hoofdtoernooi van de Champions League vrij teleurstellend begonnen. De Eindhovenaren wisten voor eigen publiek niet te winnen van Sjachtar Donetsk, de kampioen van Oekraïne: 1-1. Gleiker Mendoza zette Sjachtar in de blessuretijd van de eerste helft op voorsprong, Sergiño Dest maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk.

17 uur geleden
Reuters: voldoende steun Infantino om voorzitter FIFA te blijven

ZÜRICH (ANP/RTR) - Gianni Infantino kan rekenen op voldoende stemmen om voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA te blijven. Tegenstanders overwegen nu hun strategie te wijzigen om zijn macht in te perken. Dat meldt persbureau Reuters op basis van diverse bronnen.

20 uur geleden
Kostić vervangt bij PSV geschorste Mauro, ook basisplaats Wanner

EINDHOVEN (ANP) - Filip Kostić neemt in de Champions League-wedstrijd van PSV tegen Sjachtar Donetsk de plaats in van de geschorste Mauro Júnior. De 33-jarige Serviër speelt vanaf 18.45 uur in het Philips Stadion als linkervleugelverdediger.

20 uur geleden