Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard

Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard

ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu ontbreekt bij FC Twente als de Tukkers zaterdag thuis spelen tegen Fortuna Sittard. De spits kampt nog steeds met een spierblessure. Trainer Joseph Oosting beschikt verder over een vrijwel fitte selectie.

Boadu miste door zijn blessure ook al het duel met sc Heerenveen, dat woensdag in 3-3 eindigde. Wanneer de 23-jarige Boadu weer bij de selectie kan aansluiten is niet duidelijk.

Trainer Joseph Oosting is teleurgesteld over het gelijkspel tegen Heerenveen, maar was wel tevreden over het vertoonde spel. "We waren overheersend en deden onszelf uiteindelijk tekort. Qua resultaat hebben we het niet goed gedaan, maar in de manier van voetballen wel. Ik heb genoten van ons veldspel", aldus Oosting.

Champions League

Dat spel wil hij graag doortrekken. "Als je kijkt naar de ontwikkeling van onze spelers en speelstijl verwacht ik dat we dat kunnen de komende wedstrijden", vervolgt Oosting. "Tegen Fortuna kunnen we een grote stap zetten. In zo'n wedstrijd als morgen kan de steun van de supporters ons veel extra geven."

FC Twente staat nu derde in de Eredivisie en kan met die plek de Champions League nog bereiken. De eerste twee ploegen plaatsen zich direct voor het toernooi, het team dat derde wordt moet zich dan nog via de voorronden kwalificeren.

Meer uit Voetbal

Tuchel noemt verdediger James onzeker voor WK-duel met Mexico

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Bondscoach Thomas Tuchel van Engeland kan in de achtste finale van het WK tegen gastland Mexico mogelijk nog niet beschikken over Reece James. De rechtsback ontbrak op de laatste training van het Engelse elftal voorafgaand aan het duel in het Aztekenstadion, in de nacht van zondag op maandag (02.00 uur Nederlandse tijd).

1 minuut geleden
Frankrijk verslaat Paraguay en treft Marokko in kwartfinales WK

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk speelt donderdag (22.00 uur Nederlandse tijd) in de kwartfinales van het WK voetbal in Boston tegen Marokko. Het elftal van bondscoach Didier Deschamps won in de nacht van zaterdag op zondag in de achtste finales van Paraguay met 1-0. De Franse spits Kylian Mbappé besliste het duel in Philadelphia twintig minuten voor tijd met een rake strafschop.

7 uur geleden
Renard na twee WK-duels alweer klaar als bondscoach van Tunesië

TUNIS (ANP/RTR) - Hervé Renard is niet langer bondscoach van Tunesië. De 57-jarige Fransman verving tijdens het WK voetbal Sabri Lamouchi, die werd ontslagen na de verloren eerste groepswedstrijd tegen Zweden (1-5). Tunesië leed onder Renard nederlagen tegen Japan (0-4) en Nederland (1-3).

10 uur geleden
Frankrijk met 'grote vier' in aanval op WK tegen Paraguay

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk begint met Kylian Mbappé, Bradley Barcola, Michael Olise en Ousmane Dembélé in de voorste linie aan de achtste finales van het WK voetbal tegen Paraguay. De winnaar van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium speelt in de kwartfinales tegen Marokko.

10 uur geleden
Ounahi helpt Marokko met twee doelpunten naar kwartfinales WK

HOUSTON (ANP) - Marokko heeft zich als eerste land geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De formatie van bondscoach Mohamed Ouahbi, die in de vorige ronde na strafschoppen won van het Nederlands elftal, versloeg in Houston na een matige wedstrijd medegastland Canada met 3-0.

11 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en Brouwer naar finale in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben de finale van het Elite16-toernooi in Gstaad bereikt. Het Nederlandse koppel versloeg in de halve finale de Brazilianen Evandro Gonçalves en Arthur Lanci in drie sets: 27-25 16-21 15-10.

11 uur geleden
Ajax verliest eerste oefenduel onder Míchel van Panathinaikos

ERMELO (ANP) - Ajax heeft zijn eerste oefenduel verloren in de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De formatie van de nieuwe trainer Míchel ging op Sportpark De Zanderij in Ermelo met 3-1 onderuit tegen Panathinaikos.

11 uur geleden