Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard
ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu ontbreekt bij FC Twente als de Tukkers zaterdag thuis spelen tegen Fortuna Sittard. De spits kampt nog steeds met een spierblessure. Trainer Joseph Oosting beschikt verder over een vrijwel fitte selectie.
Boadu miste door zijn blessure ook al het duel met sc Heerenveen, dat woensdag in 3-3 eindigde. Wanneer de 23-jarige Boadu weer bij de selectie kan aansluiten is niet duidelijk.
Trainer Joseph Oosting is teleurgesteld over het gelijkspel tegen Heerenveen, maar was wel tevreden over het vertoonde spel. "We waren overheersend en deden onszelf uiteindelijk tekort. Qua resultaat hebben we het niet goed gedaan, maar in de manier van voetballen wel. Ik heb genoten van ons veldspel", aldus Oosting.
Champions League
Dat spel wil hij graag doortrekken. "Als je kijkt naar de ontwikkeling van onze spelers en speelstijl verwacht ik dat we dat kunnen de komende wedstrijden", vervolgt Oosting. "Tegen Fortuna kunnen we een grote stap zetten. In zo'n wedstrijd als morgen kan de steun van de supporters ons veel extra geven."
FC Twente staat nu derde in de Eredivisie en kan met die plek de Champions League nog bereiken. De eerste twee ploegen plaatsen zich direct voor het toernooi, het team dat derde wordt moet zich dan nog via de voorronden kwalificeren.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
9 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
11 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
13 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
14 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden