Twente mist spits Boadu ook tegen Fortuna Sittard
ENSCHEDE (ANP) - Myron Boadu ontbreekt bij FC Twente als de Tukkers zaterdag thuis spelen tegen Fortuna Sittard. De spits kampt nog steeds met een spierblessure. Trainer Joseph Oosting beschikt verder over een vrijwel fitte selectie.
Boadu miste door zijn blessure ook al het duel met sc Heerenveen, dat woensdag in 3-3 eindigde. Wanneer de 23-jarige Boadu weer bij de selectie kan aansluiten is niet duidelijk.
Trainer Joseph Oosting is teleurgesteld over het gelijkspel tegen Heerenveen, maar was wel tevreden over het vertoonde spel. "We waren overheersend en deden onszelf uiteindelijk tekort. Qua resultaat hebben we het niet goed gedaan, maar in de manier van voetballen wel. Ik heb genoten van ons veldspel", aldus Oosting.
Champions League
Dat spel wil hij graag doortrekken. "Als je kijkt naar de ontwikkeling van onze spelers en speelstijl verwacht ik dat we dat kunnen de komende wedstrijden", vervolgt Oosting. "Tegen Fortuna kunnen we een grote stap zetten. In zo'n wedstrijd als morgen kan de steun van de supporters ons veel extra geven."
FC Twente staat nu derde in de Eredivisie en kan met die plek de Champions League nog bereiken. De eerste twee ploegen plaatsen zich direct voor het toernooi, het team dat derde wordt moet zich dan nog via de voorronden kwalificeren.
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.
1 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
2 uur geledenATLANTA (ANP/RTR) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel heeft na het gewonnen duel met de Democratische Republiek Congo (2-1) op het WK voetbal een oproep gedaan aan alle Engelse ouders. "Laat je kinderen voetbal kijken", richtte de 52-jarige Duitser zich tot ouders die wellicht moeite hebben om hun kinderen op tijd in bed te krijgen.
4 uur geledenSEATTLE (ANP) - De Senegalese voetballer Pape Gueye heeft na het verlies tegen België (3-2) in de zestiende finales van het WK voetbal aangekondigd een pauze te nemen van de nationale ploeg "zolang deze technische staf aanblijft". Dat schrijft de 27-jarige middenvelder van het Spaanse Villarreal op Instagram.
5 uur geledenSEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.
17 uur geledenATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.
17 uur geleden