Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente heeft Hilgers en Sadilek terug voor thuisduel met Volendam

Twente heeft Hilgers en Sadilek terug voor thuisduel met Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam weer een beroep doen op verdediger Mees Hilgers en middenvelder Michal Sadilek. Het tweetal ontbrak donderdag in de bekerwedstrijd tegen Ajax. Voor de Spaanse verdediger Julio Pleguezuelo komt het duel met de Volendammers nog te vroeg.

FC Twente heeft in de Eredivisie drie keer op rij gelijkgespeeld en werd door Ajax uitgeschakeld in de KNVB-beker. Tegen FC Volendam hoopt trainer Ron Jans, die met zijn ploeg vijfde staat, op de eerste zege sinds 22 januari.

"Er valt dit seizoen nog genoeg te halen voor ons. We zijn met iets moois bezig en dat willen we voortzetten", aldus Jans. "Ze behoren zelfs tot de beste presterende teams in 2023. De ploeg wil wegkomen van de onderste plaatsen en strijdt daar vol voor, ook morgen in de Grolsch Veste. Daar moeten we klaar voor zijn. We weten allemaal hoe we eerder dit seizoen in Volendam hebben verloren, dus we zijn gewaarschuwd. Willen we de aansluiting met de top van de Eredivisie behouden, dan zijn drie punten gewenst."

Het duel tussen FC Twente en FC Volendam begint om 16.45 uur.

Meer uit Voetbal

Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

1 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

3 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

4 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

18 uur geleden
Gordon helpt Newcastle met vier treffers aan 6-1-zege bij Qarabag

BAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.

18 uur geleden
Infantino 'geschokt' na vermeend racisme tegen Vinícius Júnior

ZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino is "geschokt" en "bedroefd" door het vermeende racisme tegen Vinícius Júnior dinsdagavond in het Champions League-duel tussen Benfica en Real Madrid. Dat heeft de voorzitter van de FIFA in een verklaring aan het ANP laten weten. "Er is absoluut geen plaats voor racisme in onze sport en in de samenleving. Alle relevante belanghebbenden moeten actie ondernemen en de verantwoordelijken ter verantwoording roepen", aldus Infantino in een verklaring.

22 uur geleden
Telstar accepteert schikking van 7500 euro voor afsteken vuurwerk

VELSEN (ANP) - Telstar heeft het schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd voor het afsteken van vuurwerk tijdens de thuiswedstrijd tegen Excelsior in de Eredivisie op 1 november 2025. Het voorstel betreft een boete van 10.000 euro, waarvan 2500 euro voorwaardelijk. Dat heeft de club woensdag bekendgemaakt.

1 dag geleden