Twente heeft Hilgers en Sadilek terug voor thuisduel met Volendam
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam weer een beroep doen op verdediger Mees Hilgers en middenvelder Michal Sadilek. Het tweetal ontbrak donderdag in de bekerwedstrijd tegen Ajax. Voor de Spaanse verdediger Julio Pleguezuelo komt het duel met de Volendammers nog te vroeg.
FC Twente heeft in de Eredivisie drie keer op rij gelijkgespeeld en werd door Ajax uitgeschakeld in de KNVB-beker. Tegen FC Volendam hoopt trainer Ron Jans, die met zijn ploeg vijfde staat, op de eerste zege sinds 22 januari.
"Er valt dit seizoen nog genoeg te halen voor ons. We zijn met iets moois bezig en dat willen we voortzetten", aldus Jans. "Ze behoren zelfs tot de beste presterende teams in 2023. De ploeg wil wegkomen van de onderste plaatsen en strijdt daar vol voor, ook morgen in de Grolsch Veste. Daar moeten we klaar voor zijn. We weten allemaal hoe we eerder dit seizoen in Volendam hebben verloren, dus we zijn gewaarschuwd. Willen we de aansluiting met de top van de Eredivisie behouden, dan zijn drie punten gewenst."
Het duel tussen FC Twente en FC Volendam begint om 16.45 uur.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
3 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden