Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente heeft Hilgers en Sadilek terug voor thuisduel met Volendam

Twente heeft Hilgers en Sadilek terug voor thuisduel met Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam weer een beroep doen op verdediger Mees Hilgers en middenvelder Michal Sadilek. Het tweetal ontbrak donderdag in de bekerwedstrijd tegen Ajax. Voor de Spaanse verdediger Julio Pleguezuelo komt het duel met de Volendammers nog te vroeg.

FC Twente heeft in de Eredivisie drie keer op rij gelijkgespeeld en werd door Ajax uitgeschakeld in de KNVB-beker. Tegen FC Volendam hoopt trainer Ron Jans, die met zijn ploeg vijfde staat, op de eerste zege sinds 22 januari.

"Er valt dit seizoen nog genoeg te halen voor ons. We zijn met iets moois bezig en dat willen we voortzetten", aldus Jans. "Ze behoren zelfs tot de beste presterende teams in 2023. De ploeg wil wegkomen van de onderste plaatsen en strijdt daar vol voor, ook morgen in de Grolsch Veste. Daar moeten we klaar voor zijn. We weten allemaal hoe we eerder dit seizoen in Volendam hebben verloren, dus we zijn gewaarschuwd. Willen we de aansluiting met de top van de Eredivisie behouden, dan zijn drie punten gewenst."

Het duel tussen FC Twente en FC Volendam begint om 16.45 uur.

Meer uit Voetbal

Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

3 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

8 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

17 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

20 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

20 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

20 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

22 uur geleden