Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente dankzij laat doelpunt invaller Limnios langs RKC Waalwijk

Twente dankzij laat doelpunt invaller Limnios langs RKC Waalwijk

WAALWIJK (ANP) - FC Twente heeft dankzij een laat doelpunt in de Eredivisie gewonnen van RKC Waalwijk. In Waalwijk kopte invaller Dimitrios Limnios in de laatste minuten de winnende treffer binnen: 1-2. Even daarvoor leek RKC-aanvaller Jens Odgaard zijn ploeg, spelend in een speciaal carnavalstenue, nog aan een punt te helpen met een bijzonder doelpunt. Gezien de vele kansen voor Twente was de uitslag echter terecht.

De eerste grote kans was voor RKC met een kopbal van spits Michiel Kramer. In de rest van de wedstrijd had FC Twente, met de 19-jarige verdediger Max Bruns voor het eerst in de basis, de beste mogelijkheden. Met name Virgil Misidjan kon zijn kansen niet afmaken. De aanvaller gaf halverwege de eerste helft de bal wel goed af op Ricky van Wolfswinkel, die de bal laag in de hoek raak schoot.

RKC kwam na de vele kansen voor FC Twente plotseling op gelijke hoogte. Odgaard leek de bal vanaf de zijlijn voor te willen geven, maar door een stuitertje raakte de Deen de bal anders dan bedoeld. De bal vloog van grote afstand over de verraste doelman Lars Unnerstall heen. In de 90e minuut kopte Limnios uit een hoekschop Twente alsnog naar de winst.

Meer uit Voetbal

Duel in Copa Libertadores afgelast na wangedrag supporters

MEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.

16 minuten geleden
Real Madrid onderzoekt incident tussen Valverde en Tchouameni

MADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.

11 uur geleden
Te Kloese na vertrek bij Feyenoord naar Mexicaanse club Monterrey

MONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.

13 uur geleden
Real Madrid-middenvelder Valverde gehecht na ruzie met Tchouaméni

MADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.

13 uur geleden
Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

1 dag geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

1 dag geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden