Twente dankzij laat doelpunt invaller Limnios langs RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - FC Twente heeft dankzij een laat doelpunt in de Eredivisie gewonnen van RKC Waalwijk. In Waalwijk kopte invaller Dimitrios Limnios in de laatste minuten de winnende treffer binnen: 1-2. Even daarvoor leek RKC-aanvaller Jens Odgaard zijn ploeg, spelend in een speciaal carnavalstenue, nog aan een punt te helpen met een bijzonder doelpunt. Gezien de vele kansen voor Twente was de uitslag echter terecht.
De eerste grote kans was voor RKC met een kopbal van spits Michiel Kramer. In de rest van de wedstrijd had FC Twente, met de 19-jarige verdediger Max Bruns voor het eerst in de basis, de beste mogelijkheden. Met name Virgil Misidjan kon zijn kansen niet afmaken. De aanvaller gaf halverwege de eerste helft de bal wel goed af op Ricky van Wolfswinkel, die de bal laag in de hoek raak schoot.
RKC kwam na de vele kansen voor FC Twente plotseling op gelijke hoogte. Odgaard leek de bal vanaf de zijlijn voor te willen geven, maar door een stuitertje raakte de Deen de bal anders dan bedoeld. De bal vloog van grote afstand over de verraste doelman Lars Unnerstall heen. In de 90e minuut kopte Limnios uit een hoekschop Twente alsnog naar de winst.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
24 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
49 minuten geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
22 uur geleden