Twente dankzij laat doelpunt invaller Limnios langs RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - FC Twente heeft dankzij een laat doelpunt in de Eredivisie gewonnen van RKC Waalwijk. In Waalwijk kopte invaller Dimitrios Limnios in de laatste minuten de winnende treffer binnen: 1-2. Even daarvoor leek RKC-aanvaller Jens Odgaard zijn ploeg, spelend in een speciaal carnavalstenue, nog aan een punt te helpen met een bijzonder doelpunt. Gezien de vele kansen voor Twente was de uitslag echter terecht.
De eerste grote kans was voor RKC met een kopbal van spits Michiel Kramer. In de rest van de wedstrijd had FC Twente, met de 19-jarige verdediger Max Bruns voor het eerst in de basis, de beste mogelijkheden. Met name Virgil Misidjan kon zijn kansen niet afmaken. De aanvaller gaf halverwege de eerste helft de bal wel goed af op Ricky van Wolfswinkel, die de bal laag in de hoek raak schoot.
RKC kwam na de vele kansen voor FC Twente plotseling op gelijke hoogte. Odgaard leek de bal vanaf de zijlijn voor te willen geven, maar door een stuitertje raakte de Deen de bal anders dan bedoeld. De bal vloog van grote afstand over de verraste doelman Lars Unnerstall heen. In de 90e minuut kopte Limnios uit een hoekschop Twente alsnog naar de winst.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
9 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.
12 uur geledenDEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.
17 uur geleden