Twente dankzij laat doelpunt invaller Limnios langs RKC Waalwijk
WAALWIJK (ANP) - FC Twente heeft dankzij een laat doelpunt in de Eredivisie gewonnen van RKC Waalwijk. In Waalwijk kopte invaller Dimitrios Limnios in de laatste minuten de winnende treffer binnen: 1-2. Even daarvoor leek RKC-aanvaller Jens Odgaard zijn ploeg, spelend in een speciaal carnavalstenue, nog aan een punt te helpen met een bijzonder doelpunt. Gezien de vele kansen voor Twente was de uitslag echter terecht.
De eerste grote kans was voor RKC met een kopbal van spits Michiel Kramer. In de rest van de wedstrijd had FC Twente, met de 19-jarige verdediger Max Bruns voor het eerst in de basis, de beste mogelijkheden. Met name Virgil Misidjan kon zijn kansen niet afmaken. De aanvaller gaf halverwege de eerste helft de bal wel goed af op Ricky van Wolfswinkel, die de bal laag in de hoek raak schoot.
RKC kwam na de vele kansen voor FC Twente plotseling op gelijke hoogte. Odgaard leek de bal vanaf de zijlijn voor te willen geven, maar door een stuitertje raakte de Deen de bal anders dan bedoeld. De bal vloog van grote afstand over de verraste doelman Lars Unnerstall heen. In de 90e minuut kopte Limnios uit een hoekschop Twente alsnog naar de winst.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
6 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
9 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
11 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
13 uur geleden