Twente-coach Jans heeft Unnerstall en Rots terug tegen Feyenoord
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-trainer Ron Jans heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord weer de beschikking over doelman Lars Unnerstall en aanvaller Daan Rots. Unnerstall miste zaterdag door ziekte de 3-0-overwinning op Vitesse, terwijl Rots twee weken geleden een enkelblessure opliep tijdens een oefenduel met FC Emmen.
"Lars heeft vanaf maandag weer mee kunnen trainen", verklaarde Jans op de site van Twente. "We dachten eerst dat Daan er een poosje uit zou zijn, maar het is mooi dat hij er weer bij is."
Twente staat na acht wedstrijden op de vijfde plaats, een plaats lager dan Feyenoord. Jans kijkt dan ook uit naar het duel in De Kuip zondag om 14.30 uur, waarin hij hoopt de Rotterdammers op de ranglijst te passeren.
Mooi affiche
"We hebben deze week toegeleefd naar een mooie wedstrijd. Uit tegen Feyenoord is een van de mooiste van het jaar en ik hoop dat we ervan gaan genieten, het resultaat daarbij is wel belangrijk. Dit seizoen zijn we tegen PSV en AZ goed overeind gebleven en we gaan kijken of dat zondag weer lukt. Op de ranglijst heeft Feyenoord een puntje meer en wij willen daar wel wat aan gaan doen."
"In dit soort wedstrijden hebben we het ook weleens gedaan op basis van wilskracht, duels en tweede ballen, maar we kunnen ons ook steeds beter meten aan de bal en dat willen we zondag weer bevestigd zien."
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
17 minuten geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
1 uur geledenKINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
7 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
12 uur geleden