Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twente bevestigt transfer Verschueren van Sparta

Twente bevestigt transfer Verschueren van Sparta

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren van Sparta vastgelegd. Dat bevestigde de club uit Enschede op de eigen website. De 27-jarige Belg tekende een contract tot de zomer van 2028 bij de huidige nummer 5 van de Eredivisie.

"Een stap naar een grote club als FC Twente heb ik altijd willen maken", zei Verschueren op de clubsite. "Ik speel al een aantal jaar in Nederland en de wedstrijden die ik hier tegen FC Twente heb gespeeld waren qua sfeer altijd top. FC Twente is een club die qua gevoel bij mij past. Ik kijk ernaar uit om het straks hier zelf te mogen beleven en met FC Twente te strijden voor de Europese plaatsen."

Verschueren had een aflopend contract bij Sparta. De aanvaller maakte afgelopen zondag het winnende doelpunt voor Sparta uit bij AZ (1-2). Het was zijn eerste treffer dit seizoen. FC Twente was op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Youri Regeer naar Ajax.

Verschueren speelde sinds 2022 voor Sparta. Eerder kwam hij uit voor Lommel SK, NAC Breda en Westerlo.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

6 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

6 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

6 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

6 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

6 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

6 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

8 uur geleden