Twente bevestigt transfer Verschueren van Sparta
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren van Sparta vastgelegd. Dat bevestigde de club uit Enschede op de eigen website. De 27-jarige Belg tekende een contract tot de zomer van 2028 bij de huidige nummer 5 van de Eredivisie.
"Een stap naar een grote club als FC Twente heb ik altijd willen maken", zei Verschueren op de clubsite. "Ik speel al een aantal jaar in Nederland en de wedstrijden die ik hier tegen FC Twente heb gespeeld waren qua sfeer altijd top. FC Twente is een club die qua gevoel bij mij past. Ik kijk ernaar uit om het straks hier zelf te mogen beleven en met FC Twente te strijden voor de Europese plaatsen."
Verschueren had een aflopend contract bij Sparta. De aanvaller maakte afgelopen zondag het winnende doelpunt voor Sparta uit bij AZ (1-2). Het was zijn eerste treffer dit seizoen. FC Twente was op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Youri Regeer naar Ajax.
Verschueren speelde sinds 2022 voor Sparta. Eerder kwam hij uit voor Lommel SK, NAC Breda en Westerlo.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
15 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
21 uur geleden