Twente bevestigt transfer Verschueren van Sparta
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren van Sparta vastgelegd. Dat bevestigde de club uit Enschede op de eigen website. De 27-jarige Belg tekende een contract tot de zomer van 2028 bij de huidige nummer 5 van de Eredivisie.
"Een stap naar een grote club als FC Twente heb ik altijd willen maken", zei Verschueren op de clubsite. "Ik speel al een aantal jaar in Nederland en de wedstrijden die ik hier tegen FC Twente heb gespeeld waren qua sfeer altijd top. FC Twente is een club die qua gevoel bij mij past. Ik kijk ernaar uit om het straks hier zelf te mogen beleven en met FC Twente te strijden voor de Europese plaatsen."
Verschueren had een aflopend contract bij Sparta. De aanvaller maakte afgelopen zondag het winnende doelpunt voor Sparta uit bij AZ (1-2). Het was zijn eerste treffer dit seizoen. FC Twente was op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Youri Regeer naar Ajax.
Verschueren speelde sinds 2022 voor Sparta. Eerder kwam hij uit voor Lommel SK, NAC Breda en Westerlo.
Meer uit Voetbal
WAREGEM (ANP) - Club Brugge kan met een goed gevoel richting Eindhoven voor de ontmoeting woensdag met PSV in de Champions League. De Belgische topploeg won vrijdag de uitwedstrijd tegen Zulte Waregem in de hoogste divisie. Het werd 4-2 voor de club van trainer Ivan Leko.
8 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Harry Kane heeft met klein verschil de Gouden Bal gewonnen. Hij kreeg slechts 28 punten meer dan Kylian Mbappé. Dat blijkt uit de gedetailleerde puntentelling die het organiserende vakblad France Football vrijdag publiceerde.
8 uur geledenLE HAVRE (ANP) - Mika Godts heeft opnieuw gescoord voor Paris Saint-Germain. De oud-speler van Ajax deed dat vrijdag in de uitwedstrijd tegen Le Havre, die de club uit Parijs met 5-1 won.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bekerhouder AZ speelt in de tweede ronde van de KNVB-beker een uitwedstrijd tegen het Zeeuwse HSV Hoek. Dat is vrijdag door loting bepaald. Hoek staat na elf speelronden op de vijftiende plaats in de tweede divisie.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.
16 uur geleden