Twente bevestigt transfer Verschueren van Sparta
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren van Sparta vastgelegd. Dat bevestigde de club uit Enschede op de eigen website. De 27-jarige Belg tekende een contract tot de zomer van 2028 bij de huidige nummer 5 van de Eredivisie.
"Een stap naar een grote club als FC Twente heb ik altijd willen maken", zei Verschueren op de clubsite. "Ik speel al een aantal jaar in Nederland en de wedstrijden die ik hier tegen FC Twente heb gespeeld waren qua sfeer altijd top. FC Twente is een club die qua gevoel bij mij past. Ik kijk ernaar uit om het straks hier zelf te mogen beleven en met FC Twente te strijden voor de Europese plaatsen."
Verschueren had een aflopend contract bij Sparta. De aanvaller maakte afgelopen zondag het winnende doelpunt voor Sparta uit bij AZ (1-2). Het was zijn eerste treffer dit seizoen. FC Twente was op zoek naar een middenvelder na het vertrek van Youri Regeer naar Ajax.
Verschueren speelde sinds 2022 voor Sparta. Eerder kwam hij uit voor Lommel SK, NAC Breda en Westerlo.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
2 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
9 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
12 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden