Twente-aanvoerster Jansen treurt niet: titel komt toch wel
UTRECHT (ANP) - Aanvoerster Renate Jansen baalde van het slechte spel van FC Twente in de kampioenswedstrijd bij FC Utrecht (2-2), maar maakt zich geen zorgen over het mislopen van de titel. De koploper heeft in de laatste twee wedstrijden nog 2 punten nodig of Ajax moet punten verspelen. "We treuren hier niet om, het gebeurt toch wel", zei Jansen voor de camera van ESPN over de aanstaande negende titel.
De na dit seizoen vertrekkende Jansen vond dat haar ploeg op basis van het scoreverloop en het vertoonde spel nog blij mocht zijn met het punt, waar Caitlin Dijkstra voor zorgde met de gelijkmaker in de 90e minuut. "Anders had het een enorme domper geweest en Twente-onwaardig. Ik weet niet of het vandaag door de spanning kwam of door iets anders, maar we kunnen qua veldspel in ieder geval veel beter."
Twente is alsnog kampioen als Ajax donderdag punten verspeelt tegen AZ of als het zelf op 1 mei wint bij Fortuna Sittard.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
7 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
21 minuten geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
23 minuten geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
12 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geleden