Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tweelingzussen De Brouwer naar WK-finale synchroonzwemmen

Tweelingzussen De Brouwer naar WK-finale synchroonzwemmen

DOHA (ANP) - Synchroonzwemsters Noortje en Bregje de Brouwer hebben bij het WK in Doha de finale gehaald van de technische oefening. De tweelingzussen gingen met een score van 251,5750 punten als zevende naar de eindstrijd.

De achterstand op het leidende Chinese duo Liuyi en Qianyi Wang bedraagt ruim 18 punten. De finale, waar de beste twaalf aan meedoen, staat gepland voor maandag.

Eerder op de dag kwalificeerde Marloes Steenbeek zich bij de solisten al voor de finale van de technische uitvoering. De 18-jarige Steenbeek werd met een score van 231,9267 punten achtste van de 28 deelnemers. Een plek bij de beste twaalf was voldoende. De Griekse Evangelia Platanioti behaalde met 270,1901 de hoogste score. De finale is zaterdag.

Meer uit Sport

NOC*NSF presenteert olympisch team voor Spelen Milaan en Cortina

HEERENVEEN (ANP) - Het Nederlands team voor de Olympische Spelen en Paralympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo is in Heerenveen overgedragen aan chefs de mission Carl Verheijen en Esther Vergeer. NOC*NSF presenteerde op het middenterrein in schaatstempel Thialf een team van 33 atleten die al zeker zijn van deelname aan de Winterspelen. Drie olympiërs ontbraken in Thialf.

19 minuten geleden
Schulting vooralsnog niet naar Spelen als shorttrackster

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting is vooralsnog niet geselecteerd als shorttrackster voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De KNSB maakte maandag acht van de tien namen bekend die door de selectiecommissie shorttrack (SCST) zijn voorgedragen bij NOC*NSF.

1 uur geleden
Keniaanse topatlete Chebet neemt pauze vanwege zwangerschap

NAIROBI (ANP/AFP) - De Keniaanse topatlete Beatrice Chebet neemt dit jaar een pauze vanwege haar zwangerschap. Dat meldde de manager van de tweevoudig olympisch kampioene op sociale media.

2 uur geleden
Schulting hoort maandag of ze als shorttrackster naar Spelen mag

LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.

16 uur geleden
Oprichter Djokovic stapt uit spelersbond PTPA

BELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.

17 uur geleden
Wawrinka hoopt op wildcard voor zijn laatste Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.

19 uur geleden
Van der Poel wint in Zonhoven zijn negende veldrit dit seizoen

ZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.

23 uur geleden