Tweede zege voor 20-jarige veldrijdster Van Empel in een week
BERINGEN (ANP) - De 20-jarige veldrijdster Fem van Empel heeft haar tweede zege in een week tijd geboekt. De wielrenster uit Sint-Michielsgestel was in Beringen in de sprint Lucinda Brand te snel af. Denise Betsema zorgde met de derde plek voor een volledig Nederlands podium in België.
Van Empel won vorige week al met groot machtsvertoon de eerste veldrit van het seizoen, de Polderscross in het Belgische Kruibeke. Van Empel, die vanaf 1 januari in dienst rijdt van Jumbo-Visma, wist vorige winter al twee keer een cyclocross om de wereldbeker te winnen bij de elite. Op de WK veldrijden in het Amerikaanse Fayetteville pakte ze brons bij de beloften.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van Roland Garros. De viervoudig winnares van het grandslamtoernooi in Parijs was met 6-1 6-2 te sterk voor Emerson Jones uit Australië.
49 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor begint dinsdag om 11.00 uur aan zijn wedstrijd tegen Matteo Arnaldi in de eerste ronde van Roland Garros. Het duel tussen de Nederlander en de Italiaan is de eerste partij van de dag op baan 7.
1 uur geledenMILAAN (ANP/BELGA) - Klassementsleider Jonas Vingegaard wil zich in de laatste week van de Ronde van Italië niet alleen focussen op het behoud van zijn roze trui, maar ook nog minstens een etappe winnen. Dat zei de Deen van Visma - Lease a Bike maandag tijdens een online persconferentie op de laatste rustdag.
3 uur geledenMONTREAL (ANP/RTR) - Formule 1-coureur George Russell hield veel frustraties over aan de Grote Prijs van Canada. De 28-jarige Brit startte in Montreal voor het derde jaar op rij vanaf poleposition, maar viel met zijn Mercedes in de dertigste ronde uit. Zijn jonge Italiaanse ploeggenoot Kimi Antonelli behaalde zijn vierde achtereenvolgende zege dit seizoen en vergrootte zijn voorsprong op Russell in de WK-stand tot 43 punten.
4 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van San Antonio Spurs zijn in de finale van de Western Conference in de NBA tegen regerend kampioen Oklahoma City Thunder langszij gekomen. Dankzij uitblinker Victor Wembanyama won het team van trainer Mitch Johnson met 103-82. Na vier wedstrijden is de stand nu 2-2.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
13 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
13 uur geleden