
Tweede zege op rij voor kampioen Denver Nuggets in NBA
MEMPHIS (ANP) - De basketballers van Denver Nuggets hebben de tweede overwinning op rij in de Amerikaanse competitie NBA geboekt. De regerend kampioen versloeg Memphis Grizzlies met 108-104. De Servische sterspeler Nikola Jokic was topscorer met 22 punten. Hij pakte 12 rebounds en gaf 7 assists.
Bij Dallas Mavericks was Luka Doncic op dreef. Met 49 punten leidde de Sloveen zijn ploeg naar de 125-120 zege op Brooklyn Nets. Doncic schoot vier van zijn negen driepunters raak in de laatste drie minuten van de wedstrijd.
Ook Stephen Curry speelde sterk voor de Golden State Warriors. Hij kwam uit op 41 punten en won met zijn team met 122-114 van Sacramento Kings.
San Antonio Spurs won in de verlening met 126-122 van Houston Rockets. Devin Vassell was met 25 punten het meest trefzeker de Spurs. Victor Wembanyama, door de Spurs als eerste gekozen in de jaarlijkse draft, voegde er 21 punten en 12 rebounds aan toe.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben zich geplaatst voor de halve finales van de Euro Hockey League. De landskampioen versloeg op het eigen veld de landgenoten van SCHC met 3-2.
6 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Wereldrecordhoudster Ruth Chepngetich en titelverdedigster Peres Jepchirchir uit Kenia hebben zich afgemeld voor de marathon van Londen die op 27 april plaatsvindt. Dat maakt de organisatie ruim een week voor de wedstrijd bekend.
7 uur geledenJEDDAH (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië de derde tijd gereden. De regerend wereldkampioen was met zijn Red Bull alleen langzamer dan de twee coureurs van McLaren. De Brit Lando Norris was de snelste voor zijn teamgenoot Oscar Piastri uit Australië.
8 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Rotterdam hebben zich geplaatst voor de halve finale van de Euro Hockey League. Ze versloegen het Engelse Old Georgians (6-3) op het complex Oosterplas van hockeyclub Den Bosch.
8 uur geledenROUEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft op het WTA-toernooi van Rouen de halve finales bereikt. De 25-jarige Zuid-Hollandse versloeg in twee sets Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah uit Frankrijk: 6-3 6-3.
9 uur geledenHOOGKARSPEL (ANP) - Irene Schouten vertrekt officieel bij schaatsteam AH Zaanlander. De drievoudig olympisch kampioene meldt op Instagram dat ze afscheid neemt van het team van coach Jillert Anema , waar ze tien jaar voor uitkwam. Ook het schaatsteam bevestigt het einde van de samenwerking.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor (28) wist dit keer niet te winnen van wereldtopper Alexander Zverev. De nummer 1 van Nederland kreeg wel kansen op een nieuwe stunt, maar ging tegen de lokale favoriet in de kwartfinales van het BMW Open in drie sets ten onder: 7-6 (6) 6-7 (3) 4-6. Griekspoor had in maart op het tennistoernooi van Indian Wells nog verrassend gewonnen van de 27-jarige Duitser. Zverev stuit in de halve finale op de winnaar van de partij tussen de Hongaar Fabian Marozsan en de Belg Zizou Bergs.
10 uur geleden