Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tweede zege op rij voor Almere City FC

Tweede zege op rij voor Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft in de Keuken Kampioen Divisie voor de tweede keer op rij gewonnen. De ploeg van trainer Gertjan Verbeek versloeg op eigen veld TOP Oss met 3-0.

Alle doelpunten vielen in de tweede helft. Ilias Alhaft nam zowel de 1-0 als de 2-0 voor zijn rekening, Anass Ahannach maakte er vlak voor tijd 3-0 van.

Almere City, moeizaam aan het seizoen begonnen, had vorige week in de uitwedstrijd tegen Roda JC de eerste zege van het seizoen geboekt (3-4). De club uit Flevoland staat nu zesde in de Keuken Kampioen Divisie met 7 punten uit vijf duels. TOP Oss staat vierde met 9 punten, Jong AZ leidt met de maximale score van 12 punten.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard laat aanvaller Da Cruz naar Brazilië vertrekken

SITTARD (ANP) - Alessio Da Cruz vertrekt bij Fortuna Sittard. De 28-jarige aanvaller maakt de overstap naar Athletic Club, dat in Brazilië uitkomt op het tweede niveau.

4 minuten geleden
PSV'er Lang rondt langverwachte transfer naar Napoli af

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Noa Lang heeft dan eindelijk zijn transfer naar Napoli officieel te pakken. De 26-jarige international van het Nederlands elftal heeft, nadat er al weken geruchten over waren, in Napels zijn handtekening gezet onder een contract voor vijf jaar. Dat meldt PSV.

2 uur geleden
Kluivert met Indonesië tegen Saudi-Arabië en Irak voor WK-ticket

KUALA LUMPUR (ANP) - Indonesië-bondscoach Patrick Kluivert treft in oktober Saudi-Arabië en Irak in de strijd om een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Saudi-Arabië, dat zich voor de zevende keer kan plaatsen voor het WK, is de gastheer voor de duels.

7 uur geleden
Voetbalsters Italië naar halve finales EK na zege op Noorwegen

GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.

18 uur geleden
Oranje-opponent Polen stelt Urban aan als nieuwe bondscoach

WARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.

18 uur geleden
Fortuna haalt Griek Limnios op huurbasis terug naar Nederland

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.

23 uur geleden
Ajax boekt in oefenduel kleine zege op PAOK Saloniki

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.

1 dag geleden