
Tweede partij meldt zich voor overname warenhuisketen Kohl's
NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De grote Amerikaanse warenhuisketen Kohl's heeft een tweede overnamebod gekregen, een dag nadat bekend werd dat er een bod van 9 miljard dollar lag (omgerekend bijna 8 miljard euro) van een groep investeerders, geleid door Acacia Research.
Het nieuwe bod komt van Sycamore Partners, melden anonieme bronnen aan Bloomberg, een private equity-bedrijf met ervaring in de retailsector. Het is niet bekend wat voor bod Sycamore precies heeft gedaan.
Kohl's is de op een na grootste warenhuisketen van de Verenigde Staten en staat onder druk van activistische aandeelhouders omdat de prestaties zouden tegenvallen en het bedrijf op de beurs zou worden ondergewaardeerd.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP/BELGA/AFP) - Bierbrouwers betreuren de Amerikaanse importheffingen van 15 procent. "We vinden het jammer, zeker ook voor de Amerikaanse bierdrinker, dat het niet gelukt is nu al afspraken te maken om bier onder een nultarief te brengen", heeft directeur Meint Waterlander van brancheorganisatie Nederlandse Brouwers laten weten.
2 minuten geledenOTTAWA (ANP/AFP/RTR) - Canada schrapt per 1 september alle importheffingen op Amerikaanse goederen die vallen onder het huidige Noord-Amerikaanse vrijhandelsverdrag. Dat heeft de Canadese premier Mark Carney vrijdag aangekondigd, nadat verschillende media hierover al hadden bericht.
37 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De Europese aandelenbeurzen zijn vrijdag overwegend positief de handel uitgegaan. Beleggers reageerden enthousiast op uitspraken van Federal Reserve-voorzitter Jerome Powell en kauwden nog na op de formele bekrachtiging van de handelsdeal tussen de Verenigde Staten en de Europese Unie op donderdag.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Een van de nieuwe eigenaren van schoenenmerk Van Lier, ondernemer Nick de Ronde Bresser, is van plan het bedrijf voort te zetten met een "lichtere" opzet. Dat betekent dat er waarschijnlijk geen eigen fysieke winkels komen en de distributie wordt uitbesteed aan een externe partij. De Ronde Bresser richtte dertien jaar geleden het schoenenmerk MIPACHA op en krijgt ook de dagelijkse leiding over Van Lier.
1 uur geledenLONDEN (ANP/BLOOMBERG) - OnlyFans heeft zijn eigenaar Leonid Radvinsky 701 miljoen dollar aan dividend uitgekeerd. Daarmee verdient de Oekraïens-Amerikaanse ondernemer opnieuw flink aan het steeds populairder wordende socialemediaplatform met content voor volwassenen.
1 uur geledenOTTAWA (ANP/BLOOMBERG) - Canada gaat veel tegenheffingen afschaffen op Amerikaanse producten die vallen onder het huidige Noord-Amerikaanse vrijhandelsverdrag. Dat meldt persbureau Bloomberg op basis van anonieme bronnen. Met deze zet hoopt Canada de spanningen met het Witte Huis te verminderen.
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump dreigt met het ontslaan van Federal Reserve-bestuurder Lisa Cook als ze niet zelf opstapt. Trump heeft Cook beschuldigd van hypotheekfraude en eiste eerder deze week al haar vertrek bij de Amerikaanse centrale bank. Tegen verslaggevers in Washington zei Trump vrijdag dat hij haar ontslaat als ze niet uit eigen beweging vertrekt.
2 uur geleden