Tweede nederlaag op rij voor Leicester City
BURNLEY (ANP) - Na Manchester City heeft ook Leicester City de hoge klassering op de ranglijst niet waar kunnen maken. City speelde zaterdag met 2-2 gelijk tegen Crystal Palace. Leicester City, dat vorige week al verloor van Southampton, ging nu met 2-1 onderuit bij Burnley. Liverpool, dat later op zondag nog op eigen veld tegen Manchester United speelt, lijkt de concurrentie in de strijd om de titel niet meer te hoeven vrezen.
Met twee duels minder gespeeld heeft de ploeg van Jürgen Klopp 13 punten voorsprong op City en 16 op Leicester. Die ploeg leidde bij de rust nog in Burnley dankzij een doelpunt van Harvey Barnes. De aanvaller was op pad gestuurd door Dennis Praet, de Belgische middenvelder die de bal veroverd had. Na de pauze ging er veel mis bij Leicester. Eerst passeerde Chris Wood van dichtbij doelman Kasper Schmeichel. Vevolgens stopte aan de andere kant Nick Pope een door Jamie Vardy ingeschoten strafschop. Tien minuten later was de rampspoed compleet met de treffer van Ashley Westwood die Schmeichel met een hard schot wist te passeren.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
1 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
2 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
6 uur geledenKINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.
13 uur geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.
13 uur geledenWENEN (ANP) - Oostenrijk heeft zich gevoegd bij de deelnemers aan het WK voetbal in 2026. De ploeg van bondscoach Ralf Rangnick keek in Wenen lang tegen een achterstand aan tegen Bosnië en Herzegovina en wist pas in de slotfase de bevrijdende gelijkmaker af te dwingen. Door de 1-1 eindigden de Oostenrijkers bovenaan in groep H met 2 punten meer dan Bosnië, dat in maart in de play-offs zal uitkomen.
13 uur geleden