Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tweede nederlaag op rij voor Leicester City

Tweede nederlaag op rij voor Leicester City

BURNLEY (ANP) - Na Manchester City heeft ook Leicester City de hoge klassering op de ranglijst niet waar kunnen maken. City speelde zaterdag met 2-2 gelijk tegen Crystal Palace. Leicester City, dat vorige week al verloor van Southampton, ging nu met 2-1 onderuit bij Burnley. Liverpool, dat later op zondag nog op eigen veld tegen Manchester United speelt, lijkt de concurrentie in de strijd om de titel niet meer te hoeven vrezen.

Met twee duels minder gespeeld heeft de ploeg van Jürgen Klopp 13 punten voorsprong op City en 16 op Leicester. Die ploeg leidde bij de rust nog in Burnley dankzij een doelpunt van Harvey Barnes. De aanvaller was op pad gestuurd door Dennis Praet, de Belgische middenvelder die de bal veroverd had. Na de pauze ging er veel mis bij Leicester. Eerst passeerde Chris Wood van dichtbij doelman Kasper Schmeichel. Vevolgens stopte aan de andere kant Nick Pope een door Jamie Vardy ingeschoten strafschop. Tien minuten later was de rampspoed compleet met de treffer van Ashley Westwood die Schmeichel met een hard schot wist te passeren.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

50 minuten geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

1 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

1 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

1 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

3 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

3 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

3 uur geleden