Tweede nederlaag basketballers LA Lakers in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Lakers hebben hun tweede nederlaag van het seizoen moeten incasseren in de NBA. De ploeg rond superster LeBron James moest het met 115-107 afleggen tegen Portland Trail Blazers. De Lakers, kampioen van de NBA, verloren ook al de openingswedstrijd tegen stadgenoot LA Clippers. De club uit LA herstelde zich daarvan met twee overwinningen.
Damian Lillard was met 31 punten de topscorer bij de Trail Blazers, die vorig seizoen in de eerste ronde van de play-offs met 4-1 verloren van de Lakers. Bij de thuisclub uit LA maakte James 29 punten, Dennis Schröder kwam tot 24 punten.
Houston Rockets beleeft een tegenvallende start van het seizoen. De Rockets verloren ondanks 34 punten van James Harden ook van Denver Nuggets (124-111). Nikola Jokic tekende bij de Nuggets voor een zogeheten triple-double: 19 punten, 18 assists en 12 rebounds. Houston Rockets kreeg kort voor kerst te maken met een aantal coronabesmettingen in de selectie, waardoor de wedstrijd tegen Oklahoma City Thunder niet kon doorgaan. De ploeg van Harden verloor zaterdag na een dubbele verlenging van de Trail Blazers (128-126).
Meer uit Sport
MILTON KEYNES/WOKING (ANP/RTR) - Max Verstappen dreigt na 2027 zijn race-engineer Gianpiero Lambiase bij Red Bull kwijt te raken. De 45-jarige Italiaan maakt na volgend seizoen de overstap naar McLaren, zoals Dagblad De Limburger en De Telegraaf eerder berichtten. Ook de BBC en persbureau Reuters bevestigen de overgang op basis van bronnen.
3 uur geledenROUBAIX (ANP) - Marianne Vos gaat zondag van start in Parijs-Roubaix. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op de eigen site. De 38-jarige renster miste afgelopen zondag de Ronde van Vlaanderen vanwege het overlijden van haar vader. Ook liet ze eerder Milaan-Sanremo schieten toen haar vader ernstig ziek was.
4 uur geledenBASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
21 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
22 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
23 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
1 dag geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
1 dag geleden