Tweede dode door incident met vuurwerk in Tiel
TIEL (ANP) - In een ziekenhuis is woensdagmiddag een man overleden die rond de jaarwisseling in Tiel gewond was geraakt door een ongeluk met vuurwerk. De politie bevestigt dat, maar wil niets zeggen over de identiteit van de man. De man was na het ongeluk gewond naar het ziekenhuis gebracht.
Volgens De Gelderlander gaat het om een man van 47 jaar uit Buren. De politie wil daar dus niets over zeggen.
Dinsdagavond rond 20.30 uur overleed een 14-jarige jongen uit Rotterdam door vuurwerk. Dat gebeurde in de Watergeusstraat in de Rotterdamse wijk Delfshaven.
Meer uit Binnenland
GRONINGEN (ANP) - Bij het Instituut Mijnbouwschade Groningen (IMG) zijn tot dusver 924 meldingen binnengekomen van schade na de aardbeving bij Zeerijp afgelopen vrijdag. Het gaat om meldingen die tot zondagochtend 11.00 uur zijn gedaan.
17 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Lhbti-belangenorganisatie COC wil meer duidelijkheid over een geweldsincident twee weken geleden bij een queer space in Venlo, aldus een woordvoerder. Een queer space is een plek waar mensen veilig kunnen samenkomen die zich als niet-heteroseksueel identificeren of die deze groep willen steunen.
1 uur geledenHOUTEN (ANP) - Enkele opklaringen zorgen ervoor dat het zondag- en maandagavond, ondanks de bewolking, toch mogelijk is om meteoren te spotten. Dat meldt Weeronline. Volgens het weerbureau hebben mensen in het zuiden, midden en oosten van het land maandagavond de meeste kans op een heldere hemel en daarmee het zien van vallende sterren.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Voor de mensen die na de brand in het woonzorgcomplex in Tilburg zaterdag niet in hun eigen woning kunnen verblijven, is in ieder geval tot en met maandag onderdak geregeld. Dat zegt een woordvoerder van de gemeente Tilburg zondagochtend.
2 uur geledenBARNEVELD (ANP) - De toename van het aantal wolvenaanvallen moet gestopt worden. Dat zegt burgemeester van Barneveld Jacco van der Tak in een reactie op een analyse van het ANP, waaruit blijkt dat wolven dit jaar tot oktober al bijna evenveel schapen en ander vee hebben aangevallen als in heel 2024.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Tot oktober hebben wolven al bijna evenveel schapen en ander vee aangevallen als in heel 2024. In de eerste negen maanden zijn er 714 aanvallen op dieren geregistreerd, tegenover 770 in heel vorig jaar. Dat blijkt uit een analyse van het ANP op basis van gegevens van BIJ12. Deze organisatie handelt voor de provincies wolvenzaken af.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Slachtofferhulp Nederland heeft een platform gelanceerd waar mensen die betrokken waren bij een verkeersongeval elkaar kunnen vinden en contact kunnen leggen. Het gaat om jijwasookdaar.nl, waar betrokkenen een ongeval kunnen terugvinden of zich kunnen aanmelden. Als beide partijen dat willen, kunnen ze met elkaar in contact komen via een beveiligde chat.
4 uur geleden