Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tweede dag Masters stilgelegd door storm en vallende bomen

Tweede dag Masters stilgelegd door storm en vallende bomen

AUGUSTA (ANP) - De tweede dag van golftoernooi The Masters is onderbroken vanwege slecht weer en omdat er bomen op de beroemde golfbanen van The Augusta National Golf Club in Georgia zijn gevallen. Op televisiebeelden was te zien hoe een deel van een boom naar beneden kwam en toeschouwers beschutting moesten zoeken. De organisatie meldde later dat er geen gewonden zijn gevallen en besloot dat de tweede ronde op zaterdag om 08.00 uur lokale tijd wordt hervat.

"Vanwege gure weersomstandigheden is de Augusta National Golf Club genoodzaakt de wedstrijd te staken", liet de organisatie van The Masters weten. "Het terrein is geƫvacueerd." De wedstrijd was eerder op de dag ook al even stilgelegd omdat er gevaar voor onweer en bliksem was gemeld.

39 golfers konden hun tweede ronde nog niet helemaal afwerken. In de tussenstand gaat de Amerikaan Brooks Koepka na een tweede ronde van 67 slagen (5 onder par) aan de leiding met in totaal 132 slagen (12 onder par). De Noord-Ier Rory McIlroy dreigt de cut te missen na een ronde van 77 slagen en een totaalscore van 149 slagen (5 boven par).

Kleine tornado

Golfer Harrison Crowe stond op baan 16 toen enkele dennenbomen langzaam omvielen met een luid gekraak. "Je kon het beneden voelen, er kwam een kleine tornado aan", vertelde zijn caddie, John Serhan, aan een Australisch persbureau. "Het greep die bomen. Je zag dat ze begonnen te slingeren. We hebben geluk gehad dat er geen slachtoffers zijn."

Tiger Woods moet nog langs zeven holes om zich te verzekeren van een plaats in de derde ronde. Voorlopig staat hij met een score van 2 boven par op een gedeelde vijftigste plaats en is het de vraag of hij de cut haalt. Dat is hem bij 24 voorgaande deelnames altijd gelukt, ook vorig jaar bij zijn terugkeer op The Masters na een ernstig verkeersongeval.

Meer uit Sport

Schulting sluit dag na val Velzeboer weer aan bij shorttrackers

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.

16 minuten geleden
Tennistalent Boogaard maakt debuut in Rotterdam na blessure Vukic

ROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard komt alsnog in actie op het ABN AMRO Open in Rotterdam. De 17-jarige debutant vervangt woensdag als lucky loser de geblesseerde Aleksandar Vukic uit Australiƫ in de partij tegen de Zwitserse routinier Stan Wawrinka.

17 minuten geleden
Verstappen meteen circuit op tijdens eerste F1-testdag in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.

2 uur geleden
Als eerste geplaatste tennisser De Minaur door in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.

13 uur geleden
TeamNL zakt in medailleklassement naar tiende plek, Noren leiden

MILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.

15 uur geleden
Nuis zorgt voor ontspanning bij olympisch debutant De Boo

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."

16 uur geleden
Schaatsers vol bewondering over gouden race Leerdam op 1000 meter

MILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.

17 uur geleden