Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tweede dag Masters stilgelegd door storm en vallende bomen

Tweede dag Masters stilgelegd door storm en vallende bomen

AUGUSTA (ANP) - De tweede dag van golftoernooi The Masters is onderbroken vanwege slecht weer en omdat er bomen op de beroemde golfbanen van The Augusta National Golf Club in Georgia zijn gevallen. Op televisiebeelden was te zien hoe een deel van een boom naar beneden kwam en toeschouwers beschutting moesten zoeken. De organisatie meldde later dat er geen gewonden zijn gevallen en besloot dat de tweede ronde op zaterdag om 08.00 uur lokale tijd wordt hervat.

"Vanwege gure weersomstandigheden is de Augusta National Golf Club genoodzaakt de wedstrijd te staken", liet de organisatie van The Masters weten. "Het terrein is geëvacueerd." De wedstrijd was eerder op de dag ook al even stilgelegd omdat er gevaar voor onweer en bliksem was gemeld.

39 golfers konden hun tweede ronde nog niet helemaal afwerken. In de tussenstand gaat de Amerikaan Brooks Koepka na een tweede ronde van 67 slagen (5 onder par) aan de leiding met in totaal 132 slagen (12 onder par). De Noord-Ier Rory McIlroy dreigt de cut te missen na een ronde van 77 slagen en een totaalscore van 149 slagen (5 boven par).

Kleine tornado

Golfer Harrison Crowe stond op baan 16 toen enkele dennenbomen langzaam omvielen met een luid gekraak. "Je kon het beneden voelen, er kwam een kleine tornado aan", vertelde zijn caddie, John Serhan, aan een Australisch persbureau. "Het greep die bomen. Je zag dat ze begonnen te slingeren. We hebben geluk gehad dat er geen slachtoffers zijn."

Tiger Woods moet nog langs zeven holes om zich te verzekeren van een plaats in de derde ronde. Voorlopig staat hij met een score van 2 boven par op een gedeelde vijftigste plaats en is het de vraag of hij de cut haalt. Dat is hem bij 24 voorgaande deelnames altijd gelukt, ook vorig jaar bij zijn terugkeer op The Masters na een ernstig verkeersongeval.

Meer uit Sport

Deense wielrenner Valgren wint zeventiende rit in Giro d'Italia

ANDALO (ANP) - Michael Valgren heeft de zeventiende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 34-jarige Deen was de snelste van een kopgroep van zes renners en kwam solo over de finish van een heuvelachtige rit over 202 kilometer van Cassano d'Adda naar Andalo.

12 uur geleden
Tennisster Swiatek eenvoudig naar derde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft in de jacht op haar vijfde Roland Garros-titel zonder al te veel moeite de derde ronde bereikt. Op het gravel in de Franse hoofdstad was de Poolse nummer 3 van de wereld in twee sets te sterk voor de Tsjechische Sara Bejlek: 6-2 6-3. In de volgende ronde treft Swiatek haar landgenote Magda Linette.

14 uur geleden
Atlete Visser voor tiende keer naar FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Atlete Nadine Visser staat volgende maand voor haar tiende optreden bij de FBK Games. De organisatie van de belangrijkste internationale atletiekwedstrijd van Nederland maakte haar deelname woensdag bekend. De 31-jarige hordeloopster hoopt er net als vorig jaar met de winst vandoor te gaan op 21 juni in Hengelo.

14 uur geleden
De Jong in Parijs voor eerste keer naar derde ronde grand slam

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft op Roland Garros voor de eerste keer in zijn carrière de derde ronde van een grandslamtoernooi bereikt. De 25-jarige Nederlander was in het warme Parijs veel te sterk voor de Italiaanse qualifier Federico Cinà: 6-3 6-1 6-3. De Jong had zich eigenlijk niet gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi, maar werd als 'lucky loser' alsnog toegelaten vanwege een blessuregeval.

17 uur geleden
Voormalig bokskampioen Fury maakt in augustus rentree in Dublin

DUBLIN (ANP/AFP) - De Britse bokser Tyson Fury (37) heeft voor zijn geplande ontmoeting met landgenoot Anthony Joshua een nieuw gevecht aangekondigd. Via een Instagram-story deelde de oud-wereldkampioen een video van een trainingskamp met het bijschrift "Kom op, 1 augustus, Dublin". Het is nog niet bekend wie de tegenstander is.

17 uur geleden
Heerenveen wil alle olympische ijssporten naar Thialf halen

HEERENVEEN (ANP) - Heerenveen wil dat schaatsstadion Thialf de komende jaren ook het trainingscentrum wordt voor de olympische curlers, skeletonners en bobsleeërs. Topsport NOORD onderzoekt deze ambitie het komende halfjaar en zegt de steun te hebben van de gemeente Heerenveen en provincie Friesland. "We willen dat iedereen die naar de Winterspelen gaat, hier zijn voorbereiding heeft", zegt directeur Evert Jorritsma van de regionale topsportorganisatie.

19 uur geleden
Kampioen Oklahoma City Thunder op één zege van nieuwe NBA-finale

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP) - Titelverdediger Oklahoma City Thunder heeft nog één zege nodig om opnieuw de finale van de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA te bereiken. De Canadese sterspeler Shai Gilgeous-Alexander hielp de kampioen met 32 punten aan een 127-114-thuiszege op San Antonio Spurs. De ploeg uit Oklahoma City komt daardoor 3-2 voor in de finale van de Western Conference, met nog twee duels te gaan.

21 uur geleden