Twee wijzigingen in Spaanse voetbalselectie voor EK-kwalificatie
MADRID (ANP) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft twee wijzigingen moeten doorvoeren in zijn selectie voor de start van de EK-kwalificatie. Na middenvelder Pedri (FC Barcelona) haakte ook aanvaller Gerard Moreno (Villarreal) geblesseerd af. De la Fuente, de opvolger van de na het WK ontslagen Luis Enrique, heeft Yeremy Pino en Borja Iglesias opgeroepen als vervangers.
De 20-jarige Pino, ploeggenoot van Moreno bij Villarreal, maakte eind vorig jaar al deel uit van de WK-selectie. Iglesias (30) debuteerde enkele maanden voor het WK in de nationale ploeg, maar hij mocht niet mee naar Qatar. De spits van Real Betis scoorde dit seizoen al twaalf keer in La Liga.
Spanje neemt het zaterdag in Málaga op tegen Noorwegen en treft drie dagen later Schotland op Hampden Park in Glasgow. Cyprus en Georgië zijn de andere tegenstanders in de groep. Op het WK werden de Spanjaarden in de achtste finales via strafschoppen uitgeschakeld door Marokko.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
15 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
24 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden