Twee vrouwenploegen uit Luik-Bastenaken-Luik vanwege corona
LUIK (ANP) - Twee wielerploegen hebben zich vanwege coronaperikelen afgemeld voor de vrouwenkoers van Luik-Bastenaken-Luik. De Nederlandse ploeg Parkhotel Valkenburg en het Duitse Team DSM moeten de Belgische klassieker van zondag overslaan.
Bij Parkhotel Valkenburg hebben één renster en twee stafleden positief getest op het coronavirus. Geen van hen heeft symptomen of voelt zich ziek. Uit voorzorg zijn alle stafleden en rensters die nauw contact hebben gehad met de positieve gevallen in quarantaine gegaan. "Om zo een mogelijke verspreiding van het virus tegen te gaan en de wielerbubbel te beschermen", aldus de Nederlandse ploeg.
Ook bij de DSM-ploeg heeft één teamlid positief getest. Uit voorzorg slaat de equipe daarom Luik-Bastenaken-Luik over. "Iedereen voelt zich goed, niemand heeft symptomen", meldt DSM. De vrouwenkoers begint rond 9 uur en gaat over 141 kilometer. De winnares van vorig jaar, de Britse Lizzie Deignan, doet niet mee. Wereldkampioene Anna van der Breggen geldt als een van de favorieten in haar laatste optreden in de klassieker.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
7 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
14 uur geleden