Twee strafschoppen helpen Anderlecht niet aan zege
SINT-TRUIDEN (ANP) - Anderlecht is zondag niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel bij STVV, de voetbalclub uit Sint-Truiden. De ploeg van coach Vincent Kompany kwam twee keer op voorsprong door een benutte strafschop, zag tussendoor de thuisploeg scoren en in de vierde minuut van de extra tijd nog gelijkmaken. Daarmee blijft de gevallen topclub een middenmoter in de Belgische competitie.
Kort na rust benutte Lior Refaelov de eerste penalty voor het team waarin Wesley Hoedt en Joshua Zirkzee een basisplaats hadden. Mory Konaté maakte niet veel later weer gelijk, waarna Sergio Gómez 12 minuten voor tijd nogmaals vanaf 11 meter de stand op 2-1 kon brengen. Zirkzee was inmiddels naar de kant gehaald.
De winst leek binnen voor de gasten uit Brussel, tot Toni Leistner diep in blessuretijd alsnog voor de 2-2 zorgde.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
3 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
17 uur geleden