Twee strafschoppen helpen Anderlecht niet aan zege
SINT-TRUIDEN (ANP) - Anderlecht is zondag niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel bij STVV, de voetbalclub uit Sint-Truiden. De ploeg van coach Vincent Kompany kwam twee keer op voorsprong door een benutte strafschop, zag tussendoor de thuisploeg scoren en in de vierde minuut van de extra tijd nog gelijkmaken. Daarmee blijft de gevallen topclub een middenmoter in de Belgische competitie.
Kort na rust benutte Lior Refaelov de eerste penalty voor het team waarin Wesley Hoedt en Joshua Zirkzee een basisplaats hadden. Mory Konaté maakte niet veel later weer gelijk, waarna Sergio Gómez 12 minuten voor tijd nogmaals vanaf 11 meter de stand op 2-1 kon brengen. Zirkzee was inmiddels naar de kant gehaald.
De winst leek binnen voor de gasten uit Brussel, tot Toni Leistner diep in blessuretijd alsnog voor de 2-2 zorgde.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
43 minuten geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
5 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.
7 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
8 uur geleden