Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee spelers mishandeld na voetbalwedstrijd in Naarden

Twee spelers mishandeld na voetbalwedstrijd in Naarden

NAARDEN (ANP) - Na een wedstrijd tussen twee clubs in het amateurvoetbal in Naarden in Noord-Holland is zaterdag een speler gewond geraakt toen hij werd mishandeld door spelers van de tegenpartij. Ook zijn ploeggenoot werd mishandeld, onderzocht wordt of dat door dezelfde groep is gedaan. Een 29-jarige man uit Hilversum is aangehouden, meldt de politie zondag.

De mishandeling vond plaats op het terrein van voetbalvereniging NVC aan de Amersfoortsestraatweg. Zo'n zeven spelers van NVC schopten en sloegen een 26-jarige speler van BVV'31 uit Blaricum in de dug-out. Daarbij werd ook het hoofd van het slachtoffer geraakt. Een 29-jarige speler van BVV'31 werd ook geschopt en tegen de grond geslagen.

De politie, die spreekt van een geweldsexplosie, doet onderzoek en is op zoek naar getuigen. De twee slachtoffers hebben aangifte gedaan. Zij zijn naar een dokter gegaan om zich te laten behandelen aan hun verwondingen.

Meer uit Binnenland

Martini Ziekenhuis Groningen stelt operaties uit om griepgolf

GRONINGEN (ANP) - Het Martini Ziekenhuis in Groningen heeft besloten ongeveer twintig operaties af te zeggen die vrijdag en komende maandag gepland waren. Als gevolg van ziekte door griep is er minder personeel beschikbaar in het ziekenhuis.

18 minuten geleden
Ruim 13 miljoen illegale sigaretten gevonden bij drie onderzoeken

UTRECHT (ANP) - In drie verschillende onderzoeken zijn aan het begin van dit jaar ruim 13 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen, meldt de Fiscale Inlichtingen- en OpsporingsDienst (FIOD). Als de sigaretten waren verkocht, zou de Nederlandse staat zo'n 4,2 miljoen euro zijn misgelopen.

19 minuten geleden
OM wil in hoger beroep na vrijspraak in Stint-zaak

DEN BOSCH (ANP) - Het Openbaar Ministerie wil hoger beroep aantekenen in de zaak over het dodelijke ongeluk met de Stint. "We zijn zeker van plan in hoger beroep te gaan tegen het in onze ogen teleurstellende vonnis van de rechtbank", zegt een woordvoerder van het OM.

33 minuten geleden
Rechtbank komt tot vrijspraak in zaak over ongeluk met Stint

DEN BOSCH (ANP) - De rechtbank in Den Bosch heeft Stintondernemers Edwin Renzen en Peter Noorlander beiden vrijgesproken in de zaak over het dodelijke ongeluk met een Stint. De rechtbank kan niet vaststellen dat de Stint schadelijk was. Wel maakten beide ondernemers zich schuldig aan valsheid in geschrifte, maar ze krijgen daarvoor geen straf.

1 uur geleden
Begin dit jaar opnieuw veel zaken gesloten om plaagdieren

UTRECHT (ANP) - De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) sluit steeds meer horecagelegenheden en winkels met spoed vanwege plaagdieren. In de eerste zeven weken van dit jaar werden 22 zaken gesloten, terwijl dat er in 2025 met 75 ook al opvallend veel waren.

1 uur geleden
Defensie: detachementcommandant handelde na Hawija integer

DEN HAAG (ANP) - Na de Nederlandse luchtaanval op de Iraakse stad Hawija handelde de toenmalige detachementscommandant zorgvuldig. Dat concludeert een commissie van drie onafhankelijke experts, aldus Defensie. De bevelhebber maakte na de aanval in juni 2015 in zijn verslag geen melding van mogelijke burgerslachtoffers, hoewel er zeker zeventig civiele doden vielen.

2 uur geleden
Derde verdachte aangehouden voor overval op legale wietkwekerij

HELLEVOETSLUIS (ANP) - De politie heeft een derde verdachte aangehouden in verband met een overval op een legale wietkwekerij in Hellevoetsluis, afgelopen september. Het gaat om een 25-jarige man uit Amsterdam, meldt de politie vrijdag.

3 uur geleden