Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee spelers Legia Warschau opgepakt na mishandeling

Twee spelers Legia Warschau opgepakt na mishandeling

ALKMAAR (ANP) - Twee spelers van de Poolse voetbalclub Legia Warschau zijn donderdag na afloop van de Conference League-wedstrijd AZ - Legia Warschau in Alkmaar opgepakt voor mishandeling. Vermoedelijk gaat het om de spelers Radovan Pankov en Josué Pesqueira, maar de politie wil dit niet bevestigen. Wel is bevestigd dat een 28-jarige man uit Servië en een 33-jarige man uit Portugal zijn aangehouden. Beiden zitten nog vast en worden verhoord door de politie.

Er is aangifte gedaan tegen de twee mannen, ook komt er een tweede aangifte door een man die in het ziekenhuis ligt. De politie wil daar verder niets over zeggen.

Poolse media meldden eerder al dat het zou gaan om twee spelers van de Poolse club. De Mobiele Eenheid zou de spelersbus hebben bestormd en de voetballers hebben aangehouden. Op sociale media circuleren beelden waarop te zien zou zijn dat er schermutselingen waren tussen de Mobiele Eenheid en vertegenwoordigers van Legia Warschau. De voorzitter en eigenaar van de club zouden klappen hebben gekregen volgens het Poolse TVP Sport.

Voor de wedstrijd was het ook al onrustig bij het stadion van AZ. Supporters van Legia Warschau bestormden de toegangspoort en raakten slaags met de ME. Ook pakten Legia-aanhangers wapenstokken en pepperspray van ME'ers af. Een ME'er raakte bewusteloos. De politie zette traangas in om de supporters tegen te houden. Behalve de twee spelers is rondom de wedstrijd vooralsnog verder niemand aangehouden.

Meer uit Voetbal

Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

43 minuten geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

1 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

1 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

1 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

3 uur geleden
Ajax profiteert met 0-0 bij PEC Zwolle nauwelijks van verlies NEC

ZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.

4 uur geleden
Feyenoord-aanwinst Sterling krijgt tegen Twente weer reserverol

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.

4 uur geleden