Twee onderdelen is te veel voor badmintonster Piek
TOKIO (ANP) - Selena Piek is nog niet klaar met badminton, maar ze gaat niet langer twee onderdelen combineren. Dat zei de 29-jarige speelster na haar uitschakeling met Cheryl Seinen in de kwartfinales van het dubbelspel bij de Olympische Spelen in Tokio. Piek kwam met Robin Tabeling ook uit in het gemengd dubbel. "Ik was hier een van de drie die twee onderdelen deed, dus dat geeft wel aan hoe pittig het is. Ik ben bijna 30, heb de nodige blessures gehad en na de Spelen van Rio een burn-out, dus ik ga het wel rustiger aan doen en kijken welk onderdeel het beste bij me past."
Nu de Spelen er voor haar op zitten, wil ze zo snel mogelijk naar huis. "Corona is wel een smet op deze Spelen en ik wil niet het gevaar lopen ook positief te worden getest. Ik moet er niet aan denken dat ik in dat quarantainehotel moet. Ik heb veel geappt met taekwondoka Reshmie Oogink, die al dagen in afzondering zit. Ik hoop van ganser harte dat ze vandaag negatief test, want dan kan ze eindelijk naar huis. Dat meisje zit er zo doorheen."
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Monaco de vijfde tijd neergezet. Op het stratencircuit aan de Middellandse Zee was hij in zijn Red Bull 0,942 seconde langzamer dan Kimi Antonelli, die de snelste tijd noteerde. De Italiaanse leider in de WK-stand klokte met zijn Mercedes 1.12,720. De tweede en derde tijd waren voor de Ferrari's van Charles Leclerc en Lewis Hamilton.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot heeft voor de zesde keer Roland Garros gewonnen. De 29-jarige Nederlandse versloeg in de finale de Française Ksenia Chasteau met duidelijk verschil: 6-1 6-0. De partij duurde slechts 48 minuten.
3 uur geledenSAN ANTONIO (ANP) - De basketballers van de New York Knicks hebben ook de tweede wedstrijd in de finale van de NBA gewonnen. Het team van coach Mike Brown was opnieuw te sterk voor de San Antonio Spurs: 104-105. Bij rust leidden de Knicks met iets groter verschil (52-56).
6 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
20 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
22 uur geleden