Twee onderdelen is te veel voor badmintonster Piek
TOKIO (ANP) - Selena Piek is nog niet klaar met badminton, maar ze gaat niet langer twee onderdelen combineren. Dat zei de 29-jarige speelster na haar uitschakeling met Cheryl Seinen in de kwartfinales van het dubbelspel bij de Olympische Spelen in Tokio. Piek kwam met Robin Tabeling ook uit in het gemengd dubbel. "Ik was hier een van de drie die twee onderdelen deed, dus dat geeft wel aan hoe pittig het is. Ik ben bijna 30, heb de nodige blessures gehad en na de Spelen van Rio een burn-out, dus ik ga het wel rustiger aan doen en kijken welk onderdeel het beste bij me past."
Nu de Spelen er voor haar op zitten, wil ze zo snel mogelijk naar huis. "Corona is wel een smet op deze Spelen en ik wil niet het gevaar lopen ook positief te worden getest. Ik moet er niet aan denken dat ik in dat quarantainehotel moet. Ik heb veel geappt met taekwondoka Reshmie Oogink, die al dagen in afzondering zit. Ik hoop van ganser harte dat ze vandaag negatief test, want dan kan ze eindelijk naar huis. Dat meisje zit er zo doorheen."
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
5 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
5 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
6 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
9 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
13 uur geleden