Twee nieuwe besmettingen met coronavirus in Premier League
LONDEN (ANP) - Er zijn twee nieuwe besmettingen met het coronavirus bijgekomen in de Premier League. Dat brengt het totale aantal positieve gevallen in de Engelse voetbalcompetitie op acht.
De nieuwe besmettingen zijn bij twee verschillende clubs aangetroffen in een tweede testronde bij de twintig clubs uit de hoogste Engelse profdivisie. Het is nog niet bekend of het om voetballers gaat of leden van de technische staf. In totaal zijn 996 spelers en stafleden getest. De besmette spelers en stafleden moeten een week in thuisisolatie.
De eerste testronde leverde zes positieve coronagevallen op, onder wie verdediger Adrian Mariappa van Watford en assistent-trainer Ian Woan van Burnley.
De clubs zijn de trainingen weer voorzichtig begonnen na de lange coronapauze. De Premier League ligt stil sinds 13 maart. Het streven is de competitie ergens in juni te hervatten.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
14 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
39 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
49 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
52 minuten geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
53 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.
1 uur geleden