
Twee nieuwe besmettingen met coronavirus in Premier League
LONDEN (ANP) - Er zijn twee nieuwe besmettingen met het coronavirus bijgekomen in de Premier League. Dat brengt het totale aantal positieve gevallen in de Engelse voetbalcompetitie op acht.
De nieuwe besmettingen zijn bij twee verschillende clubs aangetroffen in een tweede testronde bij de twintig clubs uit de hoogste Engelse profdivisie. Het is nog niet bekend of het om voetballers gaat of leden van de technische staf. In totaal zijn 996 spelers en stafleden getest. De besmette spelers en stafleden moeten een week in thuisisolatie.
De eerste testronde leverde zes positieve coronagevallen op, onder wie verdediger Adrian Mariappa van Watford en assistent-trainer Ian Woan van Burnley.
De clubs zijn de trainingen weer voorzichtig begonnen na de lange coronapauze. De Premier League ligt stil sinds 13 maart. Het streven is de competitie ergens in juni te hervatten.
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.
57 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.
1 uur geledenLEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.
6 uur geleden