Twee meisjes komen om door aanrijding met auto in Coevorden
COEVORDEN (ANP) - Twee jonge meisjes zijn dinsdag in Coevorden om het leven gekomen door een aanrijding met een auto. De politie meldt dat het ongeval aan het einde van de middag gebeurde op de N863, de provinciale weg tussen Nieuw-Schoonebeek en Coevorden. De kinderen zijn ter plaatse aan hun verwondingen overleden.
De weg is in beide richtingen gesloten en de hulpdiensten zijn ter plaatse. Een woordvoerster van de politie laat weten dat in de auto niemand gewond raakte.
Omstanders melden bij RTV Drenthe dat de meisjes op een skelter zaten toen ze werden aangereden. De politiewoordvoerster kon dat niet bevestigen.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Er leven bijna 70.000 mensen in Nederland die de afgelopen twintig jaar op jongvolwassen leeftijd te horen kregen dat ze kanker hadden. Zij kampen nog lange tijd met de gevolgen van kanker en de behandeling, zoals vruchtbaarheidsproblemen, verminderd inkomen en impact op relaties. Dat meldt het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL).
57 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De SP wil dat mensen geen eigen risico meer moeten betalen voor medische hulp na seksueel geweld. Volgens Tweede Kamerlid Sarah Dobbe mogen kosten geen belemmering zijn om medische hulp te zoeken na een verkrachting.
3 uur geledenHOUTEN (ANP) - De komende dagen is het stralend weer in Nederland, verwacht Weeronline. Vooral dinsdag is de lucht grotendeels blauw en ook de middagtemperatuur gaat omhoog tot 15 tot 17 graden en in het zuiden tot 18. Woensdag is het nog zachter met 17 tot 19 graden en in het zuiden wordt het bij 20 graden de eerste warme dag van het jaar.
13 uur geledenWAALWIJK (ANP) - De politie heeft maandagmiddag vijf personen aangehouden in een pand in Waalwijk waar illegaal wiet werd gekweekt. De verdachten waren op dat moment aanwezig in het gebouw waar de kwekerij werd ontdekt. De politie kan nog niets zeggen over de identiteit van de verdachten of de omvang van de vondst.
15 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iran wil geen tijdelijke wapenstilstand zonder duidelijke garanties. Dat zegt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken van het land. Dat wordt in de ogen van Iran een kans voor "de agressor", de VS en Israƫl, om te hergroeperen en hun snel geslonken wapenvoorraden weer aan te vullen, meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - In de In de Betouwstraat in het Gelderse Nijmegen is in de nacht van zondag op maandag een verdacht pakketje aangetroffen. De straat is daarom afgezet en een horecagelegenheid werd ontruimd.
1 dag geledenOBDAM (ANP) - De brand in een bedrijfsverzamelpand in het Noord-Hollandse Obdam is onder controle. Dat heeft de brandweer om 23.00 uur gemeld. Het gebouw is door het vuur en de bluswerkzaamheden verwoest. Voor zover bekend zijn er geen slachtoffers.
1 dag geleden