Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee mannen aangehouden voor aanrijding met vluchtauto

Twee mannen aangehouden voor aanrijding met vluchtauto

AMSTERDAM (ANP) - In Amsterdam zijn dinsdag twee mannen gearresteerd in verband met een inbraak en het verlaten van de plaats van een ongeval op de Kinkerstraat, in de wijk Oud-West. Dat incident gebeurde in de nacht van woensdag 19 op donderdag 20 juli.

De twee mannen, Amsterdammers van 18 en 38 jaar, worden verdacht van betrokkenheid hierbij. Op 20 juli was al een 19-jarige Amsterdammer aangehouden in verband met de inbraak en aanrijding.

In de betreffende nacht raakte een 26-jarige fietser zwaargewond toen hij op de Kinkerstraat werd aangereden. Hij moest worden gereanimeerd en verbleef lange tijd in het ziekenhuis.

De inzittenden van de auto hadden kort daarvoor ingebroken bij een tabakswinkel in de Kinkerstraat. Na de aanrijding met de fietser gingen ze ervandoor. De auto werd later gecrasht teruggevonden op de Pieter Langendijkstraat.

Meer uit Binnenland

Anjet Daanje op longlist International Booker Prize

LONDEN (ANP) - Het boek De herinnerde soldaat van de Nederlandse schrijfster Anjet Daanje staat op de longlist van de International Booker Prize. Dat maakte de organisatie achter de prestigieuze prijs voor het beste naar het Engels vertaalde fictiewerk dinsdag bekend.

2 uur geleden
Landelijke intocht Sinterklaas dit jaar in Brabantse Grave

HILVERSUM (ANP) - De landelijke intocht van Sinterklaas is dit jaar in Grave (gemeente Land van Cuijk), meldt de NTR. Sinterklaas komt op zaterdag 14 november aan in de Brabantse plaats. Vorig jaar kwam de goedheiligman aan op Texel.

2 uur geleden
Komend weekend geen treinverkeer van en naar Amsterdam Zuid

AMSTERDAM (ANP) - Op zaterdag 28 februari en zondag 1 maart rijden er geen treinen van en naar station Amsterdam Zuid, meldt ProRail. Dat komt door werkzaamheden. Het station wordt vernieuwd.

4 uur geleden
OM eist in hoger beroep 15 jaar cel en tbs voor doden sekswerker

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag in hoger beroep vijftien jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 37-jarige Sander K. voor het verkrachten en doden van Arina Sasina (34) uit Amsterdam. K. sneed het lichaam van de vrouw daarna in stukken. Hij werd opgepakt voordat hij de lichaamsdelen kon laten verdwijnen.

5 uur geleden
Alarmcentrales: dit seizoen voorlopig meer wintersportongelukken

DEN HAAG (ANP) - De alarmcentrales van de ANWB en Eurocross hebben dit wintersportseizoen voorlopig meer hulpverzoeken gekregen na wintersportongelukken vergeleken met vorig jaar. De hulpdiensten staan Nederlandse wintersporters bij na ongevallen. Beide centrales repatrieerden dit jaar al meer dan tweehonderd onfortuinlijke wintersporters.

5 uur geleden
Politie gestopt met algoritme dat criminaliteit voorspelde

DEN HAAG (ANP) - De politie is in december gestopt met het Criminaliteits Anticipatie Systeem (CAS), een algoritme dat het risico op criminaliteit voorspelde. Dat bevestigt de politie na berichtgeving in de Volkskrant. De Algemene Rekenkamer constateerde jaren geleden al dat het algoritme niet voldeed.

5 uur geleden
Shell en Eneco negeerden advies vogels te beschermen bij windpark

DEN HAAG (ANP) - Shell en Eneco hebben afgelopen najaar meerdere adviezen genegeerd om vogels te beschermen door windturbines op zee enkele uren stil te zetten. De bedrijven wilden hun windpark maximaal 15 uur stilzetten, terwijl de minister van Klimaat en Groene Groei adviezen heeft afgegeven om ze dat seizoen in totaal 36 uur te laten stilstaan.

5 uur geleden