Twee gewonden door brand in woning in Zeist
ZEIST (ANP) - Door brand in een woning in Zeist zijn dinsdagavond twee gewonden gevallen. Het gaat om een brandweerman en een bewoner van het pand aan de Bergweg waar een huis boven een praktijk van een fysiotherapeut rond 22.00 uur in brand is gevlogen. Beide slachtoffers hebben brandwonden opgelopen en zijn naar het ziekenhuis vervoerd, laat de veiligheidsregio weten.
De bewoner is volgens een woordvoerster zwaargewond geraakt, de brandweerman heeft lichte verwondingen opgelopen aan zijn handen.
De brandweer is nog bezig om de brand, die zich nu in de nok van het gebouw bevindt, te blussen. Volgens de voorlichtster is dat deel van het gebouw slecht bereikbaar. In het pand zijn twee woningen, waarvan er een is bewoond. Daar is de brand ontstaan en dat huis is volledig verwoest. "De andere woning heeft rook en waterschade opgelopen", aldus de veiligheidsregio.
De oorzaak van de brand is nog onbekend.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - De Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma noemt de aangekondigde stop op stroomnetaansluitingen "een bittere pil". Dat schrijft zij op haar Instagramkanaal.
11 minuten geledenLOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
1 uur geledenHOENSBROEK (ANP) - Bij een steekincident in het Limburgse Hoensbroek is een man overleden. De politie meldt dat zij een onderzoek heeft gestart.
1 uur geledenSEVENUM (ANP) - In het Limburgse dorp Sevenum woedt een grote brand in een winkel aan de Maasbreeseweg in het centrum van het dorp. Dat meldt de veiligheidsregio.
1 uur geledenLOOSDRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft opnieuw moeten ingrijpen bij een demonstratie tegen de opvang van asielzoekers in Loosdrecht. Er zijn minstens twee personen aangehouden voor openbare geweldpleging, meldt een woordvoerder van de politie. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Partijen in de Tweede Kamer hebben dinsdagavond veel vragen over de wens van het kabinet om Lelystad Airport eind volgend jaar te openen. Met name linkse oppositie is kritisch. "Deze minister wil héél graag een lintje knippen", zei Suzanne Kröger (GroenLinks-PvdA). "Maar alle seinen staan op rood."
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het kabinet onderzoekt of de Amerikaanse rapper Ye, voorheen bekend als Kanye West, toch geweigerd kan worden. Minister David van Weel (Veiligheid, VVD) zei dat zijn collega Bart van den Brink van Asiel en Migratie (CDA) kijkt of er redenen zijn om Ye de toegang tot Nederland te ontzeggen.
6 uur geleden