Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twee aanhoudingen nadat vrouw in Eindhoven was neergestoken

Twee aanhoudingen nadat vrouw in Eindhoven was neergestoken

EINDHOVEN (ANP) - De politie heeft twee mannen aangehouden die mogelijk meer weten over de dood van een vrouw in Eindhoven in de nacht van zaterdag op zondag. De vrouw werd met steekwonden naar het ziekenhuis vervoerd, waar zij korte tijd later overleed. Zondag hadden twee mannen zich onafhankelijk van elkaar bij de politie gemeld. Een van hen zit nog vast.

Het slachtoffer is een 36-jarige vrouw van Turks-Bulgaarse afkomst die waarschijnlijk in Eindhoven verbleef. Zij werd vlak voor 03.00 uur neergestoken in de Pastoor Petersstraat. De politie stelt dat zij daar kort daarvoor met een man naartoe was gelopen, waar zij een andere man ontmoetten. Deze tweede man wordt ervan verdacht de fatale steken te hebben toegebracht.

Een van de verdachten meldde zich bij de politie in België, een ander kwam naar het politiebureau in Eindhoven. Beide mannen komen uit Eindhoven. Wat de aanleiding is van de steekpartij, is nog niet duidelijk. De politie doet daar onderzoek naar.

Meer uit Binnenland

NPO-programma Spraakmakers stopt met stemmen op stellingen

HILVERSUM (ANP) - Het NPO Radio 1-programma Spraakmakers laat luisteraars niet meer stemmen op stellingen waar in de uitzending over wordt gepraat. Dat heeft presentatrice Roos Abelman donderdag in het programma gezegd. De redactie is hiermee gestopt omdat de uitslag van deze stemming niet representatief was, maar wel soms in het publieke debat werd genoemd.

36 minuten geleden
Zorg bij Alphense jeugdinstelling niet in orde

UTRECHT (ANP) - Een instelling voor jongeren in Alphen aan den Rijn zorgt niet goed genoeg voor de kinderen. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) eist daarom dat iHUB binnen drie maanden orde op zaken stelt. Een van de groepen binnen de locatie mag voorlopig geen nieuwe jongeren aannemen.

1 uur geleden
NPO wil af van BVN, tv-zender voor Nederlanders in buitenland

HILVERSUM (ANP) - De NPO wil stoppen met BVN, de publieke tv-zender voor Nederlanders in het buitenland. Dat heeft de NPO donderdag bekendgemaakt. Ook wil de NPO stoppen met NPO Campus Radio, de proeftuin voor nieuwe radiotalenten, en NPO Soul & Jazz. Ook NPO 2 Extra moet stoppen, als het aan de NPO ligt.

1 uur geleden
Eerste zitting in zaak over dood Lisa eind november

AMSTERDAM (ANP) - De eerste openbare zitting tegen de verdachte van de dood van de 17-jarige Lisa is op 25 november, meldt de rechtbank Amsterdam. De jonge vrouw werd in de nacht van 19 op 20 augustus omgebracht in Duivendrecht. Zij was op de fiets onderweg van Amsterdam naar huis in Abcoude.

2 uur geleden
Werkstraf voor Badr Hari om mishandeling

AMSTERDAM (ANP) - Badr Hari krijgt 24 uur werkstraf voor mishandeling. Dat bevestigt het Openbaar Ministerie donderdag na berichtgeving door Het Parool. De vechtsporter zou volgens RTL Boulevard zijn ex-partner hebben mishandeld. Dat zou gebeurd zijn vorig jaar september en op 2 februari. Hari werd na de laatste keer opgepakt en zat drie dagen vast.

3 uur geleden
Spanje liet familielid Taghi vrij, Nederland vroeg overlevering

ZWOLLE (ANP) - De 24-jarige Firass T., een familielid van Marengo-hoofdverdachte Ridouan Taghi, die in juni in Zuid-Spanje is aangehouden op verdenking van omvangrijke drugssmokkel, is door de politie daar vrijgelaten. Dat meldde het Openbaar Ministerie donderdag na vragen van het ANP.

3 uur geleden
Geen tbs maar 10 jaar cel voor man die vriendin Heemskerk doodde

HAARLEM (ANP) - De rechtbank in Haarlem heeft de 57-jarige Marco S. donderdag tien jaar cel opgelegd voor het doden van zijn vriendin (60) in Heemskerk in december 2023. Het Openbaar Ministerie had ook tbs met dwangverpleging geëist. De rechtbank legt dit niet op, omdat niet is vastgesteld dat de stoornissen van de verdachte verband houden met zijn daad.

5 uur geleden