Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Twaalf positieve tests bij openingsrace Formule 1 in Bahrein

Twaalf positieve tests bij openingsrace Formule 1 in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Voorafgaand aan de openingsrace van het seizoen in de Formule 1 hebben twaalf betrokkenen positief getest op het coronavirus. Dat onthulden de internationale autosportfederatie FIA en de organisatie van de F1 twee dagen na de race in Bahrein. Van de 8150 tests die tussen 22 en 28 maart zijn uitgevoerd bij de coureurs, de teams en al het personeel op de baan, leverden er twaalf een positieve uitslag op.

De FIA en de Formule 1 maken sinds vorig jaar na iedere GP bekend hoeveel coronatests zijn uitgevoerd en hoeveel positieve uitslagen dat opleverde. Geen van de coureurs bleek in Bahrein positief. De Formule 1-teams verbleven enkele weken in de Golfstaat, waar eerder in de maand ook drie testdagen werden gehouden.

Bahrein bood diverse coronavaccins aan aan alle coureurs en teams. Voor zo ver bekend, maakten alleen de renstal AlphaTauri en de coureurs Carlos Sainz (Ferrari) en Sergio Pérez (Red Bull) daar gebruik van.

Max Verstappen, woonachtig in Monaco, had zich voor vertrek naar Bahrein al laten vaccineren. De Nederlander eindigde zondag op het circuit van Sakhir als tweede, na een intens gevecht met wereldkampioen Lewis Hamilton om de winst. Op 18 april is de tweede grand prix van het seizoen, in Italië.

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

1 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

2 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

8 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

8 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

12 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden