Turnster Visser definitief niet naar Tokio
TOKIO (ANP) - Turnster Naomi Visser reist niet meer af naar Tokio. De 19-jarige Visser was reserve bij het vrouwenteam dat zondag uitkomt in de kwalificaties op de Olympische Spelen. Visser, die eerder dit jaar positief werd getest op corona, legde kort voor afreizen opnieuw een positieve test af. Daardoor kon ze vorige week donderdag niet meereizen met de ploeg.
De technische staf van gymnastiekbond KNGU besloot donderdag Visser niet meer te laten overkomen uit Nederland. De strikte regels vanuit de Japanse overheid en het risico op quarantaine gaven daarbij, zo meldt de bond, de doorslag.
Visser reageerde teleurgesteld op het besluit. "Ik heb de afgelopen dagen negen keer achter elkaar negatief getest waardoor ik hoop bleef houden. In Nederland heb ik goed door getraind en ik voel mij fit. Helaas moet ik mij bij dit besluit neerleggen."
Elze Geurts is nu de enige reserve van het Nederlandse vrouwenteam.
Meer uit Sport
SANTIAGO (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede gouden medaille te pakken op de WK baanwielrennen in Chili. De 26-jarige Mijdrechtse was op de wielerpiste van Santiago de beste op het omnium. Wiebes kroonde zich eerder op de WK al tot wereldkampioene op het onderdeel scratch.
4 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Hetty van de Wouw heeft zich op de WK baanwielrennen in Chili voor het eerst gekroond tot wereldkampioene op de sprint. De 27-jarige Brabantse troefde op de wielerpiste van Santiago de Japanse Mina Sato af in de finale. Ze verzekerde zich van het goud door beide heats overtuigend te winnen.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen heeft de beste tijd gereden in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Mexico in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen was op het hooggelegen Autódromo Hermanos RodrÃguez 0,153 seconde sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari de tweede tijd noteerde. De Italiaan Kimi Antonelli reed in zijn Mercedes de derde tijd. Hij gaf 0,174 seconde toe op Verstappen, die zijn snelste ronde reed op de zachte band.
4 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is hard op weg te slagen in zijn unieke missie om vier wereldtitels te veroveren op de WK baanwielrennen in Chili. De 28-jarige Brabander is op drie titels gekomen door de kilometer tijdrit te winnen op de piste van Santiago. Hij veroverde het goud met een tijd van 57,978 seconden. Het is al zijn negentiende wereldtitel in totaal.
6 uur geledenDORTMUND (ANP) - Raymond van Barneveld is al in de eerste ronde van het EK darts in Dortmund uitgeschakeld. De 58-jarige Nederlandse prof verloor in een kwartier van regerend wereldkampioen Luke Littler. De 18-jarige Brit won met 6-1.
8 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Lorena Wiebes is bij de WK baanwielrennen in Chili goed aan het omnium begonnen. Op de piste van de hoofdstad Santiago was de 26-jarige geboren Mijdrechtse de beste op het onderdeel scratch.
13 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen is uitstekend begonnen aan de kilometer tijdrit op de WK baanwielrennen. De titelverdediger op dat onderdeel was met afstand de snelste in de kwalificatie.
13 uur geleden