Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turnster Douglas mist olympische kwalificatie door enkelblessure

Turnster Douglas mist olympische kwalificatie door enkelblessure

BRISTOL (ANP) - Drievoudig olympisch turnkampioene Gabby Douglas doet niet mee aan de Olympische Spelen van Parijs. De 28-jarige Amerikaanse heeft zich door een enkelblessure afgemeld voor de Amerikaanse kampioenschappen en mist daardoor kwalificatie.

Door de blessure die ze nu opliep tijdens de training kan Douglas niet deelnemen aan de Amerikaanse kampioenschappen, waar ze hoopte een plek voor de kwalificatiewedstrijden eind juni af te dwingen.

Douglas schreef geschiedenis door als eerste zwarte Amerikaanse turnster olympisch goud op de individuele meerkamp te veroveren bij de Olympische Spelen van Londen in 2012. Ze won ook de olympische titels met het team op de Spelen van 2012 en 2016. Na een pauze van meerdere jaren begon ze vorig jaar weer met trainen in een poging zich te kwalificeren voor Parijs.

"Ik houd van deze sport en ik houd ervan mijn grenzen te verleggen", zei Douglas tegen ESPN. "Ik hoop dat ik zowel mijn leeftijdsgenoten als de volgende generatie kan inspireren dat leeftijd maar een getal is en dat je alles kunt bereiken als je er hard voor werkt."

Douglas is van plan te blijven trainen en wil zich voorbereiden op de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz neemt na zeven jaar afscheid van coach Ferrero

MADRID (ANP/RTR) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft na zeven jaar afscheid genomen van zijn coach Juan Carlos Ferrero. Dat meldde de nummer 1 van de wereldranglijst woensdag op Instagram. De 22-jarige Spanjaard won onder meer zes grandslamtoernooien tijdens de samenwerking met zijn landgenoot.

2 uur geleden
Noppert klopt landgenoot Van der Velde in eerste ronde WK darts

LONDEN (ANP) - Danny Noppert heeft in de eerste ronde van het WK darts geen fout gemaakt tegen zijn landgenoot Jurjen van der Velde. In het Alexandra Palace in Londen werd het 3-1 voor de als zesde geplaatste Nederlander. De 23-jarige Van der Velde beleefde zijn WK-debuut.

17 uur geleden
Provincie Limburg voelt niets voor organiseren Vuelta-start

MAASTRICHT (ANP) - De provincie Limburg is niet van plan de start van de Ronde van Spanje in 2029 of 2030 binnen te halen. Het provinciebestuur werd daar begin dit jaar over gepolst door een "externe partij", maar concludeert na onderzoek dat de financiële en organisatorische risico's te groot zijn. Ook zou de Vuelta-start vergeleken met andere wielerevenementen zoals de Amstel Gold Race economisch relatief weinig opleveren voor Limburg.

20 uur geleden
Formule 1 keert in 2027 en 2028 terug naar Portugal

LONDEN (ANP) - De Formule 1 keert voor twee jaar terug naar Portugal. Er is een akkoord gesloten voor een Grand Prix van Portugal op het circuit van Portimão in 2027 en 2028, meldt de koningsklasse op zijn website.

1 dag geleden
ATP voert in 2026 ook hitteregels in voor tennissers

LONDEN (ANP) - De tennissers op de ATP Tour kunnen in navolging van de tennissters op de WTA Tour komend seizoen ook een beroep doen op hitteregels. Daarmee kunnen ze zich beschermen tegen extreme hitte tijdens partijen.

1 dag geleden
Darter Van Duijvenbode knokt zich naar tweede ronde op WK 

LONDEN (ANP) - Darter Dirk van Duijvenbode heeft op het WK darts in Londen de tweede ronde bereikt. De 33-jarige Zuid-Hollander versloeg in Alexandra Palace in de Engelse hoofdstad de Belg Andy Baetens met 3-2 in sets.

1 dag geleden
Inschrijving voor goedkope tickets LA 2028 opent op 14 januari

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Sportfans kunnen zich vanaf 14 januari registreren voor het kopen van tickets voor de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. De organisatoren van LA28 meldden dat er minstens 1 miljoen kaartjes voor een bedrag van 28 dollar (24 euro) in de verkoop gaan.

1 dag geleden