Turnster Biles stunt met supersprong
INDIANAPOLIS (ANP) - Turnster Simone Biles heeft twee maanden voor de Olympische Spelen van Tokio indruk gemaakt met een optreden tijdens de US Classic in Indianapolis. Na een 'Joertsjenko dubbelgehoekt' kwam ze op het toestel sprong tot een goede landing. Dat deed een vrouw haar nog nooit voor.
De viervoudig olympisch kampioene werd meteen ook de beste allrounder van het toernooi bij haar eerste wedstrijd sinds oktober 2019. Toen werd ze in Stuttgart de succesvolste WK-deelnemer aller tijden met sinds 2013 een totaal van 25 medailles. Biles kwam in Indianapolis over vier toestellen uit op een score van 58,4 en hield, ondanks een val op brug, haar trainingspartner Jordan Chiles achter zich.
De bewuste uitvoering van de Joertsjenko had ze eerder in training getoond en de video daarvan had al tot enthousiaste reacties geleid. "My goodness", twitterde topbasketballer LeBron James.
Meer uit Sport
BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen start in de Grote Prijs van Hongarije zondag vanaf de vierde plaats. Door de gridstraffen van de Brit Lewis Hamilton en de Italiaan Kimi Antonelli is de Red Bull-coureur twee plaatsen opgeschoven.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de oefenwedstrijd tegen Villarreal in eigen huis met 3-1 verloren. Het was de voorlaatste oefenwedstrijd voordat de landskampioen het volgende week zondag opneemt tegen bekerwinnaar AZ om de Johan Cruijff Schaal.
4 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Lewis Hamilton start zondag vanaf de vijfde plek in de Grote Prijs van Hongarije. De Britse Ferrari-coureur is als straf drie plaatsen teruggezet op de startgrid omdat hij de Australiƫr Oscar Piastri van McLaren had gehinderd in diens snelle ronde. Hamilton staat nu op de derde startrij naast Max Verstappen.
5 uur geledenALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Remco Evenepoel stond met gemengde gevoelens aan de eindstreep van de voorlaatste etappe in de Tour de France naar Alpe d'Huez. De Belg werd tweede in de etappe en verzekerde zich daarmee ook zo goed als zeker van de tweede plaats in het eindklassement. Voor de ritzege kwam hij 26 seconden tekort ten opzichte van Richard Carapaz, die vanuit de vroege ontsnapping zijn tweede zege van deze Tour boekte.
6 uur geledenALPE D'HUEZ (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen (30) heeft zich zaterdag verzekerd van de eindzege in het puntenklassement in de Tour de France, mits hij de ronde zondag uitrijdt. De groenetruidrager van Lidl-Trek won tijdens de koninginnenrit van Le Bourg-d'Oisans naar Alpe d'Huez de tussensprint in Saint-Julien-Mont-Denis, waardoor hij in de slotetappe naar Parijs niet meer te achterhalen is door de Belgische sprinter Jasper Philipsen.
6 uur geledenALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Thymen Arensman is zaterdag gehavend aangekomen in Alpe d'Huez na de koninginnenrit van de Tour de France. De Nederlander van Netcompany-Ineos ging gedurende de etappe in de aanval, maar kwam in de afdaling van de Col du Galibier ten val.
6 uur geledenALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz sprak na afloop van de door hem gewonnen koninginnenrit in de Ronde van Frankrijk van "een Tour om van te dromen". De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost boekte op Alpe d'Huez zijn tweede ritwinst van deze Tour en verzekerde zich zaterdag van de eindzege in het bergklassement.
6 uur geleden