Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turnster Biles kwalificeert zich voor derde Olympische Spelen

Turnster Biles kwalificeert zich voor derde Olympische Spelen

MINNEAPOLIS (ANP) - De Amerikaanse turnster Simone Biles heeft zich gekwalificeerd voor haar derde Olympische Spelen. De viervoudig olympisch kampioene boekte bij Amerikaanse selectiewedstrijden in Minneapolis haar ticket voor Parijs met een totaal van 117,225 punten.

Biles is automatisch geplaatst voor de Spelen in Parijs. Ze krijgt in Parijs gezelschap van teamgenoten Sunisa Lee, Jade Carey, Jordan Chiles en de 16-jarige Hezley Rivera, die werden aangewezen door een selectiecommissie.

Biles veroverde haar vier olympische titels tijdens de Spelen van Rio de Janeiro in 2016. Vijf jaar later kwam ze in Tokio niet verder dan een zilveren en bronzen medaille. Ze liet in Japan door mentale problemen meerdere finales schieten. Door die problematiek nam ze enige tijd afstand van het turnen, voordat ze in 2023 terugkeerde. Op de WK in Antwerpen van vorig jaar pakte ze meteen vier keer goud.

De Spelen van Parijs beginnen op 26 juli.

Meer uit Sport

Márquez wint na val alsnog sprintrace MotoGP in Jerez

JEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.

1 uur geleden
Motorracer Veijer verovert zijn eerste pole position in Moto2

JEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.

3 uur geleden
Wielrenner Alaphilippe mist Luik-Bastenaken-Luik om gezondheid

LUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.

5 uur geleden
MotoGP-kampioen Márquez pakt in Spanje eerste pole van dit jaar

JEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.

5 uur geleden
Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

21 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

23 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

1 dag geleden