Turnkampioene Biles mist olympische finale op brug
TOKIO (ANP) - Veelvoudig olympisch kampioene Simone Biles heeft zich bij de Olympische Spelen in Tokio niet geplaatst voor de finale van de brug met ongelijke leggers. In de kwalificatie viel de Amerikaanse turnster op dit onderdeel buiten de top acht.
Biles won bij de vorige Spelen in Rio de Janeiro vier keer goud. Ze wil in Tokio vijf titels pakken. Ze kwalificeerde zich wel op de onderdelen vloer, sprong en de meerkampfinale en kan ook nog goud veroveren in de teamwedstrijd. Ze heeft ook nog zicht op een plek in de finale op de balk. Maar staat in de tussenstand zevende en er is nog een divisie bezig.
Meer uit Sport
SAINT-DENIS (ANP) - Caspar Corbeau heeft op de EK zwemmen van Parijs zilver gewonnen op de 200 meter schoolslag. Met zijn 2.07,70 liet de 25-jarige Amerikaanse Nederlander opnieuw zien dat hij tot de wereldtop behoort. Corbeau won op de Olympische Spelen van 2024 en de WK van vorig jaar al brons op zijn favoriete nummer.
5 minuten geledenSAINT-DENIS (ANP) - Zwemsters Marrit Steenbergen en Tessa Giele hebben geen EK-medaille weten te veroveren op de 50 meter rugslag. Steenbergen (26) zwom in de finale in het Olympic Aquatic Centre van Parijs de vierde tijd (27,16), Giele de zesde (27,26). De 19-jarige Italiaanse Sara Curtis pakte het goud. Ze verbeterde haar wereldrecord dat ze woensdag zwom (26,56).
33 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Jeff Tesselaar bezet na acht onderdelen de derde plaats op de tienkamp bij de EK atletiek in Birmingham en doet nog volop mee om de medailles. Hij is ook hard op weg naar een dik persoonlijk puntenrecord.
1 uur geledenZAGREB (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) baalt van haar balkoefening bij de EK in Zagreb. Wevers kwam door een val bij haar acrobatische serie niet verder dan 13,100 punten en staat na drie van de vijf subdivisies al op een vijfde plek.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - De Zwitserse atlete Audrey Werro, rivale van Femke Broeders-Bol, is alsnog toegelaten tot de finale van de 800 meter op de EK atletiek in Birmingham. Dat is een besluit van de wedstrijdjury. De finale is vrijdag.
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Lieke Klaver kan zich opmaken voor haar derde EK-finale op de 400 meter. De sprintvedette won in Birmingham overtuigend haar race in de halve finales. Ze klokte 49,71, iets boven haar persoonlijk record van 49,58. De finale is zaterdag.
6 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Femke Broeders-Bol is er bij haar EK-debuut op de 800 meter in geslaagd de finale te halen. De Nederlandse topatlete liep in haar halve finale in het Alexander Stadium in Birmingham naar de tweede plaats in een tijd van 1.57,46. De Amersfoortse plaatste zich daarmee direct voor de finale op vrijdagavond,
6 uur geleden