Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkse voetballer Çalhanoglu van AC Milan naar Inter

Turkse voetballer Çalhanoglu van AC Milan naar Inter

MILAAN (ANP) - De Turkse voetballer Hakan Çalhanoglu stapt binnen Milaan over van AC Milan naar Internazionale. De 27-jarige spelbepaler weigerde om zijn aflopende contract bij de rood-zwarte ploeg uit de Italiaanse stad te verlengen. Çalhanoglu werd in verband gebracht met onder meer Manchester United en enkele topclubs uit Spanje, maar hij koos voor Inter.

"Ik heb een akkoord bereikt met Inter, ik ga weer naar Milaan", zei de middenvelder op de Turkse tv, nadat hij met zijn land was uitgeschakeld op het EK. Turkije verloor alle wedstrijden in groep A en eindigde onderaan met een doelsaldo van 1-8.

De Turk, geboren in Duitsland, speelde vier jaar voor AC Milan. Eerder kwam Çalhanoglu uit voor Hamburger SV en Bayer Leverkusen. Met Milan eindigde hij afgelopen seizoen op de tweede plaats in de Serie A, achter stadgenoot Inter. AC Milan raakt naast Çalhanoglu ook doelman Gianluigi Donnarumma kwijt. De Italiaanse international, die ook over een aflopend contract beschikt, staat op het punt te tekenen bij Paris Saint-Germain.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

13 minuten geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

5 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

23 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

23 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

23 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden