Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkse voetballer Çalhanoglu van AC Milan naar Inter

Turkse voetballer Çalhanoglu van AC Milan naar Inter

MILAAN (ANP) - De Turkse voetballer Hakan Çalhanoglu stapt binnen Milaan over van AC Milan naar Internazionale. De 27-jarige spelbepaler weigerde om zijn aflopende contract bij de rood-zwarte ploeg uit de Italiaanse stad te verlengen. Çalhanoglu werd in verband gebracht met onder meer Manchester United en enkele topclubs uit Spanje, maar hij koos voor Inter.

"Ik heb een akkoord bereikt met Inter, ik ga weer naar Milaan", zei de middenvelder op de Turkse tv, nadat hij met zijn land was uitgeschakeld op het EK. Turkije verloor alle wedstrijden in groep A en eindigde onderaan met een doelsaldo van 1-8.

De Turk, geboren in Duitsland, speelde vier jaar voor AC Milan. Eerder kwam Çalhanoglu uit voor Hamburger SV en Bayer Leverkusen. Met Milan eindigde hij afgelopen seizoen op de tweede plaats in de Serie A, achter stadgenoot Inter. AC Milan raakt naast Çalhanoglu ook doelman Gianluigi Donnarumma kwijt. De Italiaanse international, die ook over een aflopend contract beschikt, staat op het punt te tekenen bij Paris Saint-Germain.

Meer uit Voetbal

Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

2 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

4 uur geleden
Mexico zet met winst op Zuid-Afrika grote stap naar laatste 32

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.

5 uur geleden
Mexico wint WK-opening in Mexico City Stadium van Zuid-Afrika

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.

5 uur geleden
23e WK voetbal afgetrapt met openingsduel in Mexico-Stad

MEXICO-STAD (ANP) - Het 23e WK voetbal is op donderdag in Mexico begonnen. De aftrap bij de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika is iets na 21.00 uur (Nederlandse tijd) verricht in het Mexico City Stadium. De Braziliaan Wilton Pereira Sampaio fluit het duel.

6 uur geleden
Mourinho keert na 13 jaar terug als trainer van Real Madrid

MADRID (ANP) - José Mourinho keert komend seizoen terug als coach van Real Madrid. De club uit Madrid haalt de 63-jarige Portugees terug, die eerder van 2010 tot en met 2013 de leiding had. Dat heeft Real donderdag officieel bekendgemaakt. Mourinho komt over van het Portugese Benfica waar hij nog een contract tot 2027 had.

7 uur geleden
Openingsceremonie WK voetbal in Mexico City Stadium begonnen

MEXICO-STAD (ANP) - De openingsceremonie van het 23e WK voetbal is donderdag in Mexico-Stad begonnen. Het gerenoveerde Mexico City Stadium is met 83.000 toeschouwers volledig uitverkocht. Het is de derde keer dat Mexico het gastland van een WK voetbal is. Eerder vond het toernooi in 1970 en in 1986 plaats in het Midden-Amerikaanse land.

8 uur geleden