Turkse voetbalbond benoemt Montella tot bondscoach
ISTANBUL (ANP) - De Turkse voetbalbond heeft zoals verwacht de Italiaan Vincenzo Montella benoemd tot bondscoach. Hij volgt de Duitser Stefan Kuntz op, die eerder deze week ontslagen werd nadat hij zijn spelers had bekritiseerd na het verloren oefenduel (2-4) met Japan. Turkse media hadden al voorzien dat Montella de voornaamste kandidaat was.
Montella (49) was de afgelopen twee seizoenen trainer in de Turkse competitie bij Adana Demirspor. Daarvoor trainde hij onder meer AC Milan en Fiorentina in zijn vaderland en het Spaanse Sevilla. Hij tekent een drie-jarig contract. Turkije speelt op 12 oktober een uitwedstrijd tegen Kroatië in de kwalificatie voor het EK van volgend jaar. De Turken staan tweede in de poule achter de Kroaten.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
1 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
14 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
14 uur geleden