Turkse politie arresteert man die speler Fiorentina op veld sloeg
ISTANBUL (ANP) - De Turkse politie heeft een man gearresteerd die bij een wedstrijd in de Conference League Fiorentina-speler Alessandro Bianco heeft geslagen. Dat gebeurde bij de wedstrijd van de Italiaanse voetbalclub bij Sivasspor. Volgens het Turkse persbureau DHA is een andere man die eveneens het veld betrad ook opgepakt. Vermoedelijk gaat Bianco zijn belager aanklagen.
De 20-jarige Italiaan liet na de wedstrijd een foto van zichzelf in de kleedkamer zien met een bloedende neus en een wond aan zijn lip. Hij maakte er een grap bij dat hij kennelijk aan een bokswedstrijd had deelgenomen. Fiorentina won het duel met 4-1 en plaatste zich voor de volgende ronde.
Een vergelijkbaar incident speelde zich in februari af bij PSV - Sevilla in de Europa League. Een 20-jarige man uit Roermond viel daar de doelman van de Spaanse club aan. Hij is inmiddels veroordeeld tot drie maanden cel, waarvan een maand voorwaardelijk.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
7 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
11 uur geleden