Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkse politie arresteert man die speler Fiorentina op veld sloeg

Turkse politie arresteert man die speler Fiorentina op veld sloeg

ISTANBUL (ANP) - De Turkse politie heeft een man gearresteerd die bij een wedstrijd in de Conference League Fiorentina-speler Alessandro Bianco heeft geslagen. Dat gebeurde bij de wedstrijd van de Italiaanse voetbalclub bij Sivasspor. Volgens het Turkse persbureau DHA is een andere man die eveneens het veld betrad ook opgepakt. Vermoedelijk gaat Bianco zijn belager aanklagen.

De 20-jarige Italiaan liet na de wedstrijd een foto van zichzelf in de kleedkamer zien met een bloedende neus en een wond aan zijn lip. Hij maakte er een grap bij dat hij kennelijk aan een bokswedstrijd had deelgenomen. Fiorentina won het duel met 4-1 en plaatste zich voor de volgende ronde.

Een vergelijkbaar incident speelde zich in februari af bij PSV - Sevilla in de Europa League. Een 20-jarige man uit Roermond viel daar de doelman van de Spaanse club aan. Hij is inmiddels veroordeeld tot drie maanden cel, waarvan een maand voorwaardelijk.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

8 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

10 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

11 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

12 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

13 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

13 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

13 uur geleden