Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkse oud-topvoetballer Arda Turan wordt trainer

Turkse oud-topvoetballer Arda Turan wordt trainer

ISTANBUL (ANP) - Een half jaar nadat hij had besloten zijn voetbalcarrière te beëindigen, begint Arda Turan aan een nieuwe loopbaan als trainer. De 36-jarige Turan wordt hoofdtrainer van Eyüpspor, de huidige nummer 3 van de tweede divisie in Turkije. De 100-voudig international volgt de ontslagen Zafer Turan op.

Arda Turan ondertekende een contract voor 1,5 jaar bij Eyüpspor, dat strijdt om promotie naar de hoogste afdeling. De Turk voetbalde zelf voor Galatasaray, Atlético Madrid, FC Barcelona en Basaksehir. Met zowel Atlético als Barcelona werd Turan kampioen van Spanje. Met de Madrilenen bereikte hij in 2014 de finale van de Champions League. Atlético feliciteerde de Turk vrijdag via Twitter met zijn nieuwe baan.

De Spaanse ploeg van trainer Diego Simeone speelde eerder deze week in Istanbul een benefietwedstrijd tegen Besiktas, met als doel om geld op te halen voor de slachtoffers van de zware aardbevingen in februari. Besiktas won met 2-0 van de club van Oranje-international Memphis Depay.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

7 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

11 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

11 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

13 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

15 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

16 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

17 uur geleden