Turkse media melden ontslag trainer Van Bronckhorst bij Besiktas
ISTANBUL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is niet langer de trainer van Besiktas. Dat melden meerdere Turkse media. De oud-international en voormalig trainer van onder meer Feyenoord moet vertrekken vanwege de tegenvallende resultaten van de club uit Istanbul. Besiktas, dat zelf nog niets heeft gemeld over het ontslag, staat slechts zesde in de Turkse Süper Lig.
Van Bronckhorst (49) werd afgelopen zomer aangesteld en nam voormalig NAC-trainer Jean-Paul van Gastel als assistent mee. Het seizoen begon goed met winst van de Turkse Super Cup door landskampioen Galatasaray met liefst 5-0 te verslaan. Ook bereikte Besiktas de poulefase van de Europa League. Daarin verloor het onder meer met 4-0 van Ajax. In de competitie bleef de ploeg tot eind oktober ongeslagen. Maar na de nederlaag tegen Galatasaray pakte Besiktas nog maar 1 punt in drie duels. Afgelopen donderdag verloor Van Bronckhorst met zijn ploeg in de Europa League van Maccabi Tel Aviv.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
5 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
7 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
9 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
9 uur geleden