Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkse coach voelt meer respect en ziet dat het volk trots is

Turkse coach voelt meer respect en ziet dat het volk trots is

BERLIJN (ANP) - De Turkse bondscoach Vincenzo Montella voelt na de uitschakeling door Oranje op het EK voetbal meer waardering van de voetbalfans voor zijn ploeg. Ondanks het 2-1-verlies tegen Nederland denkt hij het Turkse volk in vervoering te hebben gebracht.

"Ondanks de uitschakeling houdt het Turkse volk van ons. Deze spelers verdienen het ook. We mogen trots zijn op hoe we hier gespeeld hebben. Na dit EK zal Turkije met andere ogen bekeken worden. Met meer respect", zei Montella op de persconferentie.

"We speelden met zoveel passie. We verdienden meer. Ik verlaat het toernooi met een goed gevoel. We zullen blijven verbeteren en blijven groeien. De toekomst ziet er goed uit." Montella sprak verder van "overtuigende prestaties" en een "solide basis".

Demiral

Montella wilde zo kort na de wedstrijd niet ingaan op de schorsing van Merih Demiral, die niet mocht meedoen tegen Oranje vanwege de 'wolvengroet'. Het gebaar zorgde in aanloop naar het duel voor veel commotie.

"Het is ingewikkeld om er zo kort na de wedstrijd over te praten. Daarom heb ik niet de kracht of de wil om te praten over iets wat niet bij het voetbal hoort", zei hij.

Aanstelling

Montella werd vorig jaar bondscoach van Turkije. Hij was in het verleden trainer van onder meer AC Milan en Sevilla.

Meer uit Voetbal

Ajax rekent voorlopig niet op geblesseerde Regeer

AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).

5 uur geleden
Manchester City ziet Arsenal verder uitlopen met gelijkspel

LONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.

6 uur geleden
Valverde opnieuw trefzeker voor winnend Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.

6 uur geleden
Ajax toont strijd en passie met nieuwe coach en verslaat Sparta

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.

6 uur geleden
Sc Heerenveen zet met zege op Telstar opmars in Eredivisie voort

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.

6 uur geleden
Arsenal verslaat Everton in slotfase, Timber valt uit

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.

7 uur geleden
NEC bezorgt aanstaand kampioen PSV derde nederlaag

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.

8 uur geleden