Turkije verspeelt punten tegen Montenegro
ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de strijd om kwalificatie voor het wereldkampioenschap voetbal punten verspeeld tegen Montenegro. In Istanbul werd het 2-2. Beide landen zitten in dezelfde groep als Nederland. Turkije blijft koploper, met 1 punt meer dan Oranje en Noorwegen.
Halverwege leidde Turkije al met 2-1. De formatie van coach Senol Günes liep uit door doelpunten van Cengiz Ünder en Yusuf Yazici. Vlak voor rust scoorde Adam Marusic voor Montenegro. Risto Radunovic maakte er in de zevende minuut van de extra tijd 2-2 van.
Orkun Kökçü van Feyenoord viel na ruim een uur in bij Turkije.
Letland won in dezelfde poule van Gibraltar: 3-1. Vladislavs Gutkovskis zette Letland in de 50e minuut op voorsprong. Hij benutte een strafschop. Zo'n 20 minuten later maakte Tjay de Barr gelijk, ook vanaf elf meter. Vervolgens zette Gutkovskis de Letten op 2-1. Andrejs Ciganiks maakte er 3-1 van. Beide landen spelen geen rol van betekenis in de strijd om kwalificatie.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Landskampioen PSV neemt het in de eerste speelronde van het nieuwe seizoen in de Eredivisie op tegen Fortuna Sittard. De wedstrijd in het Philips Stadion is vastgesteld op zaterdag 8 augustus om 20.00 uur. Dat meldt de Eredivisie CV.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Het Iraanse voetbalelftal reist een dag voor de eerste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap naar de Verenigde Staten. Dat heeft de Iraanse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mats Rots verruilt per direct FC Twente voor Hoffenheim. Volgens de Duitse club tekende de 20-jarige jeugdinternational "een langdurig contract". Hoffenheim werd afgelopen seizoen vijfde in de Bundesliga.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet alsnog een vergoeding betalen aan scoutingsbureau GIC voor de transfer van Lisandro Martínez en Antony naar Manchester United in 2022. Dat heeft het gerechtshof Amsterdam dinsdag bepaald. De rechtbank wees eerder de vordering van GIC af.
6 uur geledenPUEBLA (ANP) - Spanje heeft zijn laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK voetbal gewonnen van Peru. In de Mexicaanse stad Puebla werd het 3-1 voor de regerend Europees kampioen.
12 uur geledenNEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
18 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
19 uur geleden