Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkije verspeelt eerste punten in groep van Nederland

Turkije verspeelt eerste punten in groep van Nederland

ISTANBUL (ANP) - Het Turkse voetbalelftal heeft in de derde kwalificatiewedstrijd voor de wereldtitelstrijd de eerste punten verspeeld. Het elftal van bondscoach Senol Günes kwam thuis tegen Letland niet verder dan 3-3. Turkije, dat eerder won van Nederland en Noorwegen, heeft in de stand nu nog maar 1 punt voorsprong op Oranje. Noorwegen en Montenegro staan gelijk met Nederland.

Kenan Karaman zette Turkije al na 2 minuten op voorsprong. Na zo'n half uur vergrootte Hakan Çalhanoglu de voorsprong. Nog voor rust scoorden de Letten tegen via Roberts Savalnieks.

Na de hervatting liep Turkije verder uit. Uit een strafschop zorgde Burak Yilmaz voor de 3-1. Roberts Uldrikis bracht de spanning na een klein uur echter weer terug. Vervolgens zorgde Davis Ikaunieks zelfs voor de gelijkmaker, 3-3. Feyenoorder Orkun Kökçü viel in de slotfase in bij Turkije.

Noorwegen

Letland had zaterdag in Amsterdam met 2-0 van Nederland verloren.

Noorwegen won bij Montenegro, 0-1. Halverwege stonden ze al voor door een doelpunt van Alexander Sørloth. Noorwegen speelde met onder meer Erling Haaland, de wonderbaarlijke topschutter van Borussia Dortmund. Ook Martin Ødegaard, oud-speler van onder meer Vitesse en Heerenveen, deed mee.

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

11 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

11 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

14 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

14 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

16 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

16 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

16 uur geleden