Turkije verspeelt eerste punten in groep van Nederland
ISTANBUL (ANP) - Het Turkse voetbalelftal heeft in de derde kwalificatiewedstrijd voor de wereldtitelstrijd de eerste punten verspeeld. Het elftal van bondscoach Senol Günes kwam thuis tegen Letland niet verder dan 3-3. Turkije, dat eerder won van Nederland en Noorwegen, heeft in de stand nu nog maar 1 punt voorsprong op Oranje. Noorwegen en Montenegro staan gelijk met Nederland.
Kenan Karaman zette Turkije al na 2 minuten op voorsprong. Na zo'n half uur vergrootte Hakan Çalhanoglu de voorsprong. Nog voor rust scoorden de Letten tegen via Roberts Savalnieks.
Na de hervatting liep Turkije verder uit. Uit een strafschop zorgde Burak Yilmaz voor de 3-1. Roberts Uldrikis bracht de spanning na een klein uur echter weer terug. Vervolgens zorgde Davis Ikaunieks zelfs voor de gelijkmaker, 3-3. Feyenoorder Orkun Kökçü viel in de slotfase in bij Turkije.
Noorwegen
Letland had zaterdag in Amsterdam met 2-0 van Nederland verloren.
Noorwegen won bij Montenegro, 0-1. Halverwege stonden ze al voor door een doelpunt van Alexander Sørloth. Noorwegen speelde met onder meer Erling Haaland, de wonderbaarlijke topschutter van Borussia Dortmund. Ook Martin Ødegaard, oud-speler van onder meer Vitesse en Heerenveen, deed mee.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.
2 uur geleden