Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkije maakt ook indruk tegen Noorwegen: 3-0

Turkije maakt ook indruk tegen Noorwegen: 3-0

MALAGA (ANP) - Turkije heeft in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Noorwegen opnieuw de nodige indruk gemaakt. Drie dagen na de verrassende zege tegen Oranje (4-2) was de ploeg van bondscoach Senol Günes ook te sterk voor Noorwegen. In Malaga eindigde het duel in 3-0.

Ozan Tufan was deze keer de gevierde man. Hij kwam in Zuid-Spanje twee keer tot scoren. Caglar Söyüncü maakte het andere doelpunt voor de Turken. Aanvoerder Burak Yilmaz, die tegen Oranje drie keer scoorde, was tegen de Noren niet trefzeker.

De Scandinaviërs stelden teleur in Malaga. De aanvallers Erling Haaland en Alexander Sørloth kwamen verscheidene keren in scoringspositie, maar ontbeerden geluk en scherpte in de afronding. AZ-middenvelder Fredrik Midtsjø werd in de 67e minuut gewisseld. Noorwegen beëindigde het duel met tien man door een rode kaart in de 80e minuut voor Kristian Thorstvedt.

Voor de Noren was een optreden in het eigen stadion in Oslo vanwege de strenge reisbeperkingen in het Scandinavische land door het coronavirus niet mogelijk. Noorwegen speelde afgelopen woensdag in en tegen Gibraltar (0-3) en bleef daarna in Spanje door de verplaatsing van het duel met Turkije naar Malaga.

Meer uit Voetbal

Koploper PSV met nederlaag voor schut tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.

9 uur geleden
PSV met Flamingo in de basis en Schiks op doel tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.

12 uur geleden
Spits Meerdink na lang blessureleed terug in selectie AZ

ALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.

14 uur geleden
Feyenoord moet nog even wachten op debuut nieuwkomer Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.

15 uur geleden
Topscorer Ueda nog onzeker voor duel Feyenoord met Go Ahead

ROTTERDAM (ANP) - Het is nog onzeker of Feyenoord-trainer Robin van Persie zondag de beschikking heeft over Ayase Ueda voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. De topscorer van de Eredivisie was niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd tegen FC Utrecht (0-1) van vorig weekend.

16 uur geleden
Minimaal 4000 Oranjefans bij groepsduels van Nederland op WK

ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal hebben grote belangstelling voor de wedstrijden van Oranje op het WK. De KNVB heeft alle beschikbare tickets voor de drie groepsduels op de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico snel uitverkocht. Dat betekent dat er minimaal 4000 fans van Oranje op de tribunes zitten als de spelers van bondscoach Ronald Koeman in actie komen in Dallas, Houston en Kansas City.

17 uur geleden
Boete en voorwaardelijke straf voor AZ om vuurwerk tegen Utrecht

ALKMAAR (ANP) - AZ is door de onafhankelijke aanklager betaald voetbal bestraft met een boete van 10.000 euro vanwege het afgestoken vuurwerk tijdens het thuisduel met FC Utrecht op 26 oktober. Dat meldt de club uit Alkmaar.

18 uur geleden