Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Turkije maakt ook indruk tegen Noorwegen: 3-0

Turkije maakt ook indruk tegen Noorwegen: 3-0

MALAGA (ANP) - Turkije heeft in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Noorwegen opnieuw de nodige indruk gemaakt. Drie dagen na de verrassende zege tegen Oranje (4-2) was de ploeg van bondscoach Senol Günes ook te sterk voor Noorwegen. In Malaga eindigde het duel in 3-0.

Ozan Tufan was deze keer de gevierde man. Hij kwam in Zuid-Spanje twee keer tot scoren. Caglar Söyüncü maakte het andere doelpunt voor de Turken. Aanvoerder Burak Yilmaz, die tegen Oranje drie keer scoorde, was tegen de Noren niet trefzeker.

De Scandinaviërs stelden teleur in Malaga. De aanvallers Erling Haaland en Alexander Sørloth kwamen verscheidene keren in scoringspositie, maar ontbeerden geluk en scherpte in de afronding. AZ-middenvelder Fredrik Midtsjø werd in de 67e minuut gewisseld. Noorwegen beëindigde het duel met tien man door een rode kaart in de 80e minuut voor Kristian Thorstvedt.

Voor de Noren was een optreden in het eigen stadion in Oslo vanwege de strenge reisbeperkingen in het Scandinavische land door het coronavirus niet mogelijk. Noorwegen speelde afgelopen woensdag in en tegen Gibraltar (0-3) en bleef daarna in Spanje door de verplaatsing van het duel met Turkije naar Malaga.

Meer uit Voetbal

Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

8 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

9 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

15 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

16 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

17 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

23 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

1 dag geleden